BİM PlayStation 4 Slim Satacak!

Uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken BİM şimdi de Sony'nin son model oyun konsolu PlayStaiton 4 Slim'i satışa sunuyor. İşte tüm detaylar.

BİM PlayStation 4 Slim Satacak!
BİM PlayStation 4 Slim Satacak! Burak AYDIN
Bu içerik 1134 kez okundu.

Ülkemizin önde gelen süper marketlerinden BİM PlayStation 4'ün ardından PlayStation 4 Slim modelini de satacak. İşte BİM'de satışa sunulacak PlayStaation 4 Slim ve özellikleri!

Son zamanlarda teknolojik ürünleri uygun fiyat etiketiyle kullanıcılara sunan ve bu sayede tüketicilerin dikkatini çeken BİM, geçmişte uygun fiyattan iPhone ve PlayStation 4 satışı yapmıştı. Kaliteli ürünleri uygun fiyattan tüketicilerle buluşturan BİM şimdi de Sony'nin yeni PlayStation modeli PlayStation 4 Slim'i mağazalarında satışa sunacak.

Sony'nin kısa bir süre önce satışa sunduğu Sony PlayStation 4 Slim'in BİM'de 500 GB'a sahip olan modeli sataşa sunulacak. BİM'de satışa sunulacak olan PlayStation 4 Slim modelinin yanında 1 adet PlayStation 4 oyun kontrol cihazı ve 1 adet kulakla birlikte 1 adet HDMI kablosu veriliyor.

bim-playstation-4-slim

Sınırlı sayıda satışa sunulacak olan PlayStation 4 Slim'ler 2 Haziran'da BİM'de satışa sunulacak. 2 yıl ithalatçı firma garantisinde satışa çıkacak olan PlayStation 4 Slim 999.00 TL fiyat etiketine sahip olacak ve kredi kartlarına 6 taksit imkanıyla sunulacak.

Bakalım BİM ilerleyen günlerde bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi ? 

bim plystation oyun konsolu playstation 4 playstation 4 slim sony
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi