Bitcoin'de Serbest Bir Düşüş Yaşandı

Gündemden hiç bir şekilde eksik olmayan Bitcoin, dikine doğru yükselişlere bir ara vermiş oldu 2 haftalık aradan sonra çok ciddi bir oranda değer kaybını yaşadı. Özetle açıklamak gerekirse, Bitcoin serbest bir düşüş yaşadı da diyebiliriz.

Bitcoin'de Serbest Bir Düşüş Yaşandı
Bitcoin'de Serbest Bir Düşüş Yaşandı Mahmut Şahan
Bu içerik 705 kez okundu.

Gündemden hiç  bir şekilde eksik olmayan Bitcoin, dikine doğru  yükselişlere bir ara vermiş oldu 2 haftalık aradan sonra çok ciddi bir oranda değer kaybını yaşadı. Özetle açıklamak gerekirse, Bitcoin serbest bir düşüş yaşadı  da diyebiliriz.

Bitcoin’in  hiç bir şekilde önlenemez  olan yükselişi hızlı bir şekilde devam eder iken, yatırım yapmayı isteyenler için çok dikkat çekici  olan bir fırsat daha ortaya çıktı. Geçmiş olduğumuz haftalarda 5.500 dolar seviyelerine kadar çıkmış olan Bitcoin, 1 hafta sonrasında da 8.000 dolar seviyelerine kadar çıkmayı başardı. Bunun hemen sonrasında çok ciddi bir ivmelenme ile beraber ilk önce 10.000 dolar barajını geçti ve geçmiş olduğumuz günlerde de 11.000 doların da üzerine çıktı.

Her geçtiğimiz gün değerine değer katmayı sürdüren sanal para, yatırım yapmayı isteyenler için hep bir soru işareti haline geldi. Dün yatırım yapmamış olanların bugünlerde ''keşke yapsaydım'' ifadelerini kullandığı bu para birimi ile ilgili çok önemli bir fırsat daha ortaya çıktı.


Bitcoin isimli sanal para birimi 2.000 dolara yakın bir değer kaybı yaşayıp 9.500 dolar seviyelerine  kadar geriledi. Güne 9.500 dolar tutarındaki değer ile girmiş olan sanal para birimi ise 500 dolar  tutarında bir değer kazandı ve  de gün ortasından hemen önce 10.000 dolar barajının hemen üzerine çıkmış oldu.

bitcoin sanal para değer kaybı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi