Bluetooth özellikli Ö ring akıllı yüzük geliyor!

Akıllı Yüzük Ö geliyor. Bir çok işlevsel özelliği olan Ö yakında gelecek!

Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki artık her şey akıllı hale geliyor. Bu durumun açıklaması ise teknoloji diyebiliriz. Teknoloji öyle bir hale geldiği artık akıllı yüzüklere Android işletim sistemi ve dokunmatik ekran geldi. Bu yüzükler, sosyal ağlardan gelen bildirimleri size sunmakta. Bu konu üzerinde teknoloji halen gelişmekte. Hayatımızın her alanında bir yere sahip olan teknoloji daha da gelişecek.

Giyilebilir Cihaz Ö Geliyor!

Akıllı yüzükler de artık teknoloji dünyasında ilerliyor. Bu yüzükler sizi her türlü bildirimden haber etmekle kalmayıp zamanınızı oldukça iyi kullanmanızı sağlıyor. Her şeyi yakından görmenizi sağlayan yüzük teknoloji alanında önemli bir yere sahip. Artık teknoloji denilince ne deseler mümkün olduğunu düşünüyoruz çünkü her şey git gide bilim kurgu filmlerinden çıkarcasına meydana geliyor. Akıllı ürünler evlere ofislere sokaklara bile geldi. Ancak ürünün bir sıkıntısı bulunmakta batarya sorunu. Cihazı tam 4 saate bir şarj etmeniz şart. Kaven Bates’in geliştirmiş olduğu bu yüzük şuanlık günlük kullanımlara uygun değil. Ama zamanla bir çözüm üretilecektir.

Özelliklerine değinecek olursak eğer 16Mhz hızında bir işlemciye sahip 64x 32 monochrome OLED ekran ile gelerek telefonuzdan bluetooth bağlantısı ile sizlere bildirim gönderecek. Ö yüzüğünün bu yıl içerisinde geliştirilip, piyasaya sürüleceği belirtildi. Yüzük için şarj sorunu da çözülürse eğer oldukça kullanışlı olacağını söyleyebiliriz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı