Bosch, Searidge’in ‘göz’ü olacak!

Dünya çapında 16 ülkede 30’un üzerinde havalimanında Kule ve Yüzey Optimizasyonu çözümleri sunan Searidge Technologies, hava limanı operatörlerinin yüzey operasyonlarını emniyetli ve etkin bir şekilde izlemesi ve yönetmesi için, Bosch IP kameralarını çözümlerine başarıyla entegre etti.

Bosch, Searidge’in ‘göz’ü olacak!
Bosch, Searidge’in ‘göz’ü olacak! Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 716 kez okundu.

 

 

Dünya çapında havalimanları ve Hava Trafik Servisi sağlayıcıları (ANSP'ler) için Kule ve Yüzey Optimizasyonu çözümleri sunan Searidge Technologies, Bosch IP kameralarını çözümlerine başarıyla entegre etti.

 

“Video tabanlı teknolojimizi kullanarak, operatöre daha önce göremediği ‘göz’ü veriyoruz” sloganıyla faaliyet gösteren Searidge, havalimanlarında canlı trafiği gece-gündüz ve tüm hava koşullarında izleyebilme gerekliliğinden hareketle, Bosch MIC IP starlight 7000 HD pan-tilt-zoom (PTZ) ve DINION IP starlight 8000 MP kameralarından yararlanmaya başladı.

 

Birden çok Bosch starlight kamerasından alınan video akışları birbirine bağlanırken, havalimanın ön alanı, kapısı, taksi yolu ve pist alanlarının panoramik görüntüsünü elde etmek için gelişmiş işlem algoritmalarıyla çalışılmaya başlandı.

 

Güvenliğin ötesinde verimli bir operasyon için...

Searidge Technologies Operasyon Sorumlusu Thuan Nguyen, “Müşterilerimizin havaalanı operasyonlarının doğası gereği, yüksek kamera güvenilirliği ve görsellik gerekiyor. Biz de güçlü satış ve mühendislik desteğiyle kanıtlanmış kaliteyi sundukları için Bosch starlight serisini seçtik” diye konuştu.

 

Bosch Güvenlik Sistemleri Kanada Satış Bölümü Başkan Yardımcısı Jacquelyn Hall-Davies de “Bosch starlight kameralarının Searidge Technologies tarafından geliştirilen yenilikçi havaalanı yüzey yönetimi çözümleriyle entegrasyonu, video gözetiminin güvenlik ötesine geçerek, tesislerin dünya çapındaki operasyonlarını ve verimliliğini artırmasının mükemmel bir örneğidir" dedi.

 

Gece-gündüz, en zorlu şartlarda bile kaliteli görüntü

Bosch starlight kameralar, en düşük ışık koşullarında mükemmel görüntüler sunacak şekilde tasarlanıyor. Karanlıkta, diğer kameraların siyah beyaza geçiş noktasının ötesinde tam renkli görüntüler üretiyorlar. DINION IP starlight 8000 MP kamera, 5 megapiksel çözünürlük sunuyor ve minimum ışıkta bile mükemmel renk performansı sağlıyor. MIC IP starlight 7000 HD, aşırı sıcaklıklar, yağmur ve kar, yüksek hızda rüzgarlar ve titreşimler dahil olmak üzere sert hava koşullarına dayanıklı şekilde üretiliyor.

 

Bosch starlight kameralar Searidge Technologies tarafından Dubai Uluslararası Havaalanında Uzaktan Durum Duyarlılığı ve Bölge Kullanımı çözümü; Budapeşte Havalimanı'ndaki Uzaktan Kule çözümü ve Milano'da Uzak Havaalanı konsepti de dahil olmak üzere dünya çapındaki hava limanlarında çeşitli yüzey yönetimi operasyonlarını desteklemek üzere konuşlandırıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi