Bose Bütün Rakiplerine Meydan Okumakta

Kablosuz kulaklık piyasası içerisinde kıyasıya rekabet devam ederken şimdi ise Bose şirketi, SoundSport Free ismini verdiği ürünü ile diğerlerine adeta meydan okumakta.

Bose Bütün Rakiplerine Meydan Okumakta
Bose Bütün Rakiplerine Meydan Okumakta Mahmut Şahan
Bu içerik 803 kez okundu.

Kablosuz kulaklık piyasası içerisinde kıyasıya rekabet devam ederken şimdi ise Bose şirketi, SoundSport Free ismini verdiği ürünü ile diğerlerine  adeta meydan okumakta. Daha önce çıkarttığı SoundSport Wireless isimli ürünün gerçektende kablosuz bir  sürümü şeklinde nitelendirilebilecek olan bu  ürün Apple AirPods ile birlikte  Samsung Gear IconX, B&O Play  ve  Sony Sony WF-100X gibi kablosuz özellikli kulaklık modellerinin rakibi olarak çıkacak. 

Bose şirketinin SoundSport Free modeli, spor yapıldığı esnada veyahut yolda yüründüğünde kulağınızdan düşmemesi amacıyla dış sesleri en aza indirebilmekte olan kauçuk kapaklar ile beraber gelmekte. Ter ve de suya karşı fazlasıyla dayanıklı olduğu açıklanan bu kablosuz kulaklıklar, 5 saate kadarlık bir batarya zamanına sahip. Öte yandan, kulaklıklarınızı kaybettiğiniz bulabilmeniz amacıyla bir uygulama özelliğini de  sağlıyor.

Ürünün birlikte gelen şarj özellikli kutusu da tam şarjlı durumda iken kulaklıkları tam 2 kez tam şarj edebilecek bir kapasiteye sahip. Bu ise hareket durumundayken ekstra 10 saatlik daha  batarya zamanı anlamına gelmekte. Öte yandan, kulaklıklar üstünde yer alan fiziksel tuşlar ile birlikte telefonunuzu cebinizden çıkartmanıza gerek olmadan arama gerçekleştirme veyahut şarkıların arasında geçiş yapma imkanını da sunmakta.

SoundSport Free isimli ürün, anten sisteminin sayesinde 2 tane  kulaklık arasında  çok sağlam bir bağlantı sağlanmış olduğunu ve de senkron kayması gibi bir problemin bulunmadığının da altını çizmekte.

Yalnızca siyah renk seçeneğine sahip durumda bulunan Bose SoundSport Free ürünü, Ekim ayının ilk günlerinde yaklaşık olarak 250 dolar tutarındaki fiyat ile satışa çıkartılacak.

bose soundsport free soundsport wireless
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi