Braun’dan Stilinize Teknolojik Dokunuş

Braun’un en son teknolojiyle donatılmış kişisel bakım ürünleri ile günlük bakım rutininizi zenginleştirebilirsiniz

Braun’dan Stilinize Teknolojik Dokunuş
Braun’dan Stilinize Teknolojik Dokunuş Tugrul Demir
Bu içerik 553 kez okundu.

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun, geniş ürün yelpazesiyle, iyi hissetmenin özgüvenden, özgüvenin ise iyi bir görünümden geçtiğine inanan erkeklere kendileri için en kusursuz tarzı yaratma fırsatı sunuyor.

Braun’un elektrikli tıraş, saç/sakal şekillendirme ve vücut bakım ürünleri; hassas ve bir o kadar güçlü yapısı sayesinde, kusursuz vücut bakım deneyimini, en konforlu biçimiyle sunarak, kendine değer veren erkeklerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Üst Düzey Tıraş Performansı Arayanlar İçin! Braun Series 9 / 9260s Tıraş Makinesi (899 TL)

Dünyanın EN ETKİLİ tıraş makinesi, yeni Braun 9 Serisi, olağanüstü nazik bir tıraş deneyimi vaat ediyor. 10 farklı boyuta adapte olabilen, 5 farklı kesme aparatının mükemmel uyumunu, dakikada 40.000 çapraz kesme hareketine sahip Syncro Sonicteknolojisiyle bir araya getirerek ilk vuruşta herhangi bir tıraş makinesinden çok daha fazlasını alıyor. Bu akıllı tıraş makinesi, cilt hatlarını okuyarak uyum sağlıyor.

Braun Series 9, en üst düzey tıraş performansı arayan mükemmeliyetçi erkekleri mutlu etmenin en rahat yolu.

Tepeden Tırnağa Bakımlı Erkekler İçin! Braun MGK 3080 Erkek Bakım Seti (269 TL)

Günümüz modasında, tarz sahibi erkekler için sakal, artık vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi.

Braun’un tüm vücut için kusursuz bakımlı bir görünüm ve stil kazanımı için tasarladığı Braun MGK3080 4 çoklu bakım kiti 9 ayrı kesim şeklini bir arada barındırıyor. 60 dakika çalışma süresi ile ıslak ve kuru kullanılabilen Braun MGK3080 saç ve sakalında farklı stiller denemeyi vaat ediyor.

Stilinden Ödün Vermeyen Erkekler İçin! Braun BT5090 Sakal Şekillendirme Makinesi (289TL)

Her gün dünyada milyonlarca erkek tarafından kullanılan Braun Saç ve Sakal Şekillendirme Serisi, erkeklerin ihtiyaçlarına yüksek hassasiyet ve konfor sunmak üzere güncellendi. Serinin en çarpıcı ürünü olan BT5090, maksimum hassasiyet için 0.5 mm uzunluk ayarı, her çeşit stili yüzünüze uygulayabilmeniz için tasarlanan 2 tarağı ve 25 farklı uzunluk ayarının yanı sıra yeni hassas kadranı ile yüzünüzü en keskin çizgilerle ve düzgün şekilde şekillendirmenize yardım ediyor.

Şekillendirmede eşsiz bir hassaslık sunan bu yeni ürün, erkeklere kişisel tarzlarını ifade etme gücü veriyor.

Hızlı ve Pratik Çözümler Arayan Erkekler İçin! Braun Series 3/3040s Tıraş Makinesi (269TL)

Yenilikçi MicroComb teknolojisinin cilde sağladığı mükemmel konfor ve uyumla hiç olmadığı kadar hızlı tıraş sunan Braun Series 3, günlük rutinini zaman engeline takılmadan gerçekleştirmek isteyen erkeklere hitap ediyor. Islak ve kuru kullanım sunan tıraş makinesi, her dokunuşta hem kısa hem de uzun kıllar kesildiği için tıraş zamanı azalıyor, ciltte meydana gelebilecek olası tahrişler de minimum seviyeye iniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi