Braven, su geçirmez ve cihazları şarj edebilen hoparlörünü tanıttı!

Son dönemde kablosuz kulaklıkların kullanım oranları artarken kullanıcıların su geçirmeyen kulaklık modellerine ilgisi de bir hayli artış gösteriyor. Braven'in bu alanda ürünü kullanıcılara faydalı bir çözüm sunuyor.

Ünlü ses sistemleri üreticisi Braven Kullanıcılar için çok faydalı olabilecek yeni ürününü tanıttı! Braven imzalı yeni kablosuz hoparlörün en büyük özelliği IPX67 sertifikasına sahip olması. Braven 405 HD adındaki bu cihaz sahip olduğu IPX67 sertifikasıyla suya dayanıklı oluyor. Kullanıcıların suyun içinde dahi kullanabileceği bu cihaz ufak olmasına rağmen HD ses sunuyor.

Hem Müzik Keyfi Hem Şarj Desteği!

Braven 405 HD ayrıca kullanıcılar için öenmli olan bir başka özelliği de içinde barındırıyor. Ürünün arka kısmında yer alan bır jak sayesinde kolayca her alanda kullanılabilen bu ürün sahip olduğu 2.100 mAh kapasiteli bataryasıyla 24 saate varan kullanım oranı sunarken ürün ayrıca diğer akıllı cihazları da şarj edebiliyor.

Cihaz ayrıca sahip olduğu dahili mikrofonuyla kullanıcıların arama cevaplama ya da ses kaydetme ihtiyaçlarını da karşılıyor. Altı farklı renk seçeceğiyle satışa sunulacak olan bu sıradışı hoparlörün fiyatı ise 80 dolar olarak belirlenmiş. Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı