Bu Boxer Radyasyonu Önlüyor

Cep telefonları ile birlikte tabletler ve de dizüstü bilgisayarlar… Tamamı çok ciddi bi şekilde radyasyon yayan, teknolojik olan ürünler. Günlük yaşamımızda ise saatlerce kullanmaktayız.

Bu Boxer Radyasyonu Önlüyor
Bu Boxer Radyasyonu Önlüyor Mahmut Şahan
Bu içerik 735 kez okundu.

Cep telefonları ile birlikte tabletler ve de dizüstü bilgisayarlar… Tamamı çok ciddi  bi şekilde radyasyon yayan, teknolojik olan ürünler. Günlük yaşamımızda ise saatlerce kullanmaktayız.

Fakat farkında bulunmadığımız çok ciddi bir şey var ki, o ise bu ürünlerin yaratmış olduğu radyasyonun, spermleri  çok ciddi oranda azaltmakta olduğu. Örnek olarak cep telefonunuzu günlük 4 saat cebinizde tutmak, spermlerinizin sayınızda %50 oranında bir azalmaya sebebiyet vermekte.

Veyahut dizüstü bilgisayarınızı  saatler boyunca dizinizin üstünde kullanmak. Bu durumlar, hem erkek cinsel üreme organının temel sağlığını, hem ise gelecek nesillerimizi tehlikeye atmakta olan çok ciddi unsurlardır.

 SPARTAN'ın ekibi ise tam olarak buna çözüm bulabilme maksadıyla yola çıkmış.

Paris ve de New York’tan 2 tane ekibin beraber çalışması sonrasında ortaya çıkmış olan SPARTAN, sahip bulunduğu tasarım ve  de konforunu Paris’ten almakta. 3G ile birlikte 4G ve de Wi-Fi sinyallerini %99 oranında engellemekte olan bu boxer, yüksek kaliteye sahip gümüş bir elyaf kumaştan üretilmiş.

SPARTAN isimli boxer, sahip bulunduğu radyasyon engelleyen yapısıyla beraber Kickstarter üstünden desteklerinizi beklemekte.

Kırmızı ile birlikte yeşil ve de gümüş renklerde satışa sunulmuş olan ürün, bağış tutarının belirli bir seviyeyi geçmesi halinde yeni gelecek renk seçeneklerini de siz değerli müşterilerine sunmakta.

Anti-bakteriyel bir özelliğe sahip bulunan bu boxer, 300 taneden çok yıkamaya da dayanıklı.

7€ tutarındaki bir kargo ücreti yer alan ürünün bir takım paketleri şu şekilde;

1 Tane SPARTAN => 40 € tutarında
3 Tane SPARTAN => 117 € tutarında
5 Tane SPARTAN => 190 € tutarında

spartan boxer radyasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi