Bu Oyun Türk Mutfağını Dünya'ya Tanıtmakta

Kebap World ismi ile yöresel durumdaki bir mobil yemek hazırlama oyunu şeklinde mobil marketlerde yer almak için hazırlanıyor

Bu Oyun Türk Mutfağını Dünya'ya Tanıtmakta
Bu Oyun Türk Mutfağını Dünya'ya Tanıtmakta Mahmut Şahan
Bu içerik 771 kez okundu.

Kebap World ismi ile yöresel durumdaki bir mobil yemek hazırlama oyunu şeklinde mobil marketlerde yer almak için hazırlanıyor. Mobil marketler içerisinde yer alan öteki yemek oyunlarından değişik bir şekilde Kebap World yalnızca Türk mutfağını konu almakta ve Türk yemeklerini bütün dünyaya  başarılı bir şekilde tanıtmayı hedefliyor.

Her bir restoranda bulunduğu gibi Kebap World’de maksat müşterileri memnun edebiliyor olmanız. Bunun için ise müşterilerin siparişlerini tam zamanında vermeniz gerekli. Öte yandan mutfağınızı ilerledikçe geliştirebiliyor, çok daha kaliteli ve  de çok hızlı siparişler hazırlama konusunda biraz daha profesyonel olabiliyorsunuz. Memnun olan müşterilerin de daha fazla bahşiş verdiğini belirtmekte çok büyük bir yarar var.

Dünya üzerinde yer alan en zengin mutfaklarından bir tanesi olarak gösterilmekte olan Türk mutfağı ülkenin değişik bölgelerinde değişik damaklara da hitap etmekte. Oyuncular ise Türkiye’nin değişik coğrafyaları içerisinde değişik mutfaklar üstünden yemek pişirme deneyimine de kolay bir şekilde sahip olabiliyorlar. Adana iline giderek Kebap, Samsun iline giderek pide ya da Ege bölgesine giderek balık hazırlamaya da başlayabilirsiniz.

Yapım ayrıca, Türk Mutfağı’nın kullanılmakta olduğu ilk yemek yapma mobil oyununu şeklinde AppStore 
 ile birlikte Android Play Store üzerinde 10 Ocak 2018 tarihi içerisinde ücretsiz bir şekilde yayınlanacak.

kebap world ios android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi