Bu Twitter Botu Fotoğrafları Renklendiriyor

Colorise Bot ismine sahip olan Twitter platformu üstünde yer alan bir bot, siyah - beyaz bir tane fotoğrafı tweet attığınız zaman bu fotoğrafı otomatik bir şekilde renkli bir duruma dönüştürüyor.

Bu Twitter Botu Fotoğrafları Renklendiriyor
Bu Twitter Botu Fotoğrafları Renklendiriyor Mahmut Şahan
Bu içerik 855 kez okundu.

Colorise Bot ismine sahip olan Twitter platformu üstünde yer alan bir bot, siyah - beyaz bir  tane fotoğrafı tweet attığınız zaman bu fotoğrafı otomatik bir şekilde renkli bir duruma dönüştürüyor. Saniyeler içerisinde fotoğraf renklendirmeyi başarmakta olan bot, bu sıralar twitter isimli sosyal medya platformu içerisinde fazlası ile popüler bir durumda.

18 yaşında bulunan Oli Callaghan ve de 17 yaşında bulunan Finian Anderson tarafından geliştirilmiş olan bu özel araç, 4.5 milyon tane görüntülük  çok büyük bir veriseti ile birlikte eğitilmiş yapım aşamasında bulunan  bir nöral ağı kullanmakta.

Çok ciddi bir anlamda başarılı sonuçlar ortaya koyabilmekte olan bu botu kullanıp ailesinin eski dönemlerde siyah beyaz bir şekilde çekilmiş olan fotoğraflarını renklendirme işlemini gerçekleştiren pek çok kullanıcı yer almakta. Tabii ki de tarihi önemi bulunan fotoğrafları ve de daha çoğunu bu araç ile birlikte dönüştürmek kesin bir şekilde olanaklı.

Komple ücretsiz bir şekilde hizmet vermekte olan hesap ile elde edecek olduğunuz sonuçlardan fazlasıyla memnun kalacak olduğunuzu da düşünüyoruz. İlerleyen dönemler içerisinde ise bu botun çok daha fazla gelişmiş olacağı konusunda çeşitli beklentiler yer alıyor. Bu botun gelecek dönemler içerisinde ücretli bir sürümü olup olmayacağı ise çok büyük bir merak konusu

twitter colorise bot bot
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi