Bu Uygulama İle Beraber Binlerce Hayvan Doyacak

Akıllı telefon uygulamalarından biri olan ''Getir'' ile beraber mama butonuna basılıp hayvanlara ücretsiz bir şekilde mama gönderilecek.

Bu Uygulama İle Beraber Binlerce Hayvan Doyacak
Bu Uygulama İle Beraber Binlerce Hayvan Doyacak Mahmut Şahan
Bu içerik 1097 kez okundu.

Akıllı telefon uygulamalarından biri olan ''Getir'' ile  beraber mama butonuna basılıp hayvanlara ücretsiz bir şekilde mama gönderilecek. Hayvan Haklarının Federasyonu (HAYTAP)'nun desteği ile beraber 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dahilinde gerçekleşecek olması konusunda da planlamalar yapılmakta.

Kampanya ise, 2 ila 4 Ekim tarihlerinin arasında Getir isimli uygulamasını akıllı cep telefonu içerisine indiren ve de kayıtlı olan bütün herkes ''Mama Gönder'' şeklindeki butonuna basıp ücretsiz bir şekilde mama gönderebiliyor olacak. Öte yandan mevcut kullanıcılar ise herhangi bir şekilde ücret ödemesi yapmadan veyahut  sipariş vermedende hayvan bakım evlerinin mama ile ilgili ihtiyacını karşılamış olacak.

Mevcut bir şekilde üye olan  kullanıcılar ise herhangi bir ücret ödemesi yapmadan veyahut sipariş vermeden hayvan bakım evlerinin mama ile ilgili ihtiyacını karşılayabiliyor olacak. Getir ismine sahip olan bu uygulama, toplanmış olan bütün mamaları Türkiye’nin 4 bir tarafındaki HAYTAP’ın belirleyecek olduğu mama ihtiyacı bulunan hayvan bakım evlerine ulaştırmış olacak.

Getir ismine sahip olan bu özel uygulama, geçmiş olduğumuz seneler içerisinde de mama ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak yağmış olduğu çalışmalar dahilinde tam 20 ton civarında bulunan mamayı Türkiye'de yer alan farklı şehirlerin içindeki mama ihtiyacı bulunan hayvan bakım evlerine götürmüş idi.

getir mama uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi