Call Of Duty'nin WW2 Nazi Zombi Oyunu Fragmanı Paylaşıldı

CoD WW2 Nazi Zombi oyunu için en sonunda resmi bir fragman yayınlanmış oldu.

Call Of Duty'nin WW2 Nazi Zombi Oyunu Fragmanı Paylaşıldı
Call Of Duty'nin WW2 Nazi Zombi Oyunu Fragmanı Paylaşıldı Mahmut Şahan
Bu içerik 1052 kez okundu.

CoD WW2 Nazi Zombi oyunu için en sonunda resmi bir fragman yayınlanmış oldu. 

Zombi moduna oldukça ağırlık veren Sledgehammer Games, CoD WW2 Nazi Zombi modu ile oldukça iddialı geliyor!

Call of Duty World War 2 ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Call of Duty oyunlarının vazgeçilmezi haline gelen Nazi zombileri, yeni oyunda da karşımıza çıkacak. Peki, siz kana susamış zombilere karşısı savaşmaya hazır mısınız?

İlk olarak sızıntılarla karşımıza çıkan WW2'nin Nazi zombileri için kısa süre için resmi bir fragman yayınlayan Call of Duty yapımcıları, Nazi zombiler için resmi fragmanı yayınladı.

Oyuncuları Call of Duty'den soğutan yapımcılar üç yıl art arda gelecek temalı oyunları bir kenara bırakarak, özlenen İkinci Dünya Savaşı temalı bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Köklerine yeninden dönen Call of Duty, kaptırdığı kral koltuğunu alacağı kesin gözüyle bakıyor. Bu koltuğu almak için hem etkileyici hikayesi hem de, grafikleri ile oyuncuları ekranların başına bağlamayı hedefleyen yapımcılar, oldukça başarılı bir yapıt ile bizleri selamlayacak.

ComicCon fuarında WW2'nin zombi modunu resmi olarak tanıtan yetkililer, oyuncuların ağzının suyunu adeta akıtmıştı. Şimdi ise bu mod ile ilgili resmi bir fragman yayınlayan Sledgehammer Games, hazırladığı zombi moduna önceki serilerdeki modlardan daha fazla ağırlık veriyor.

Katheryn Winnick'te zombi modunda yer alacak!
Adeta bu zombi moda oyun içinde başka bir oyun edası katacak olan yapımcı şirket, zombi modunda David Tennant ve Eloodie Yung'un olacağını bildiğiniz üzere daha önceden açıklamıştı.

Şimdi ise yayınlanan resmi fragmanda gördüğümüz üzere, Vikings dizisiyle izleyicilerin gönlünde taht kuran Katheryn Winnick'in de yer alacağını görmekteyiz.

Oyuncuların ana oyunu bitirdikten sonra da bolca eğlenceli dakikalar yaşatacak olan Sledgehammer Games, bu konuda oldukça iddialı. 

call of duty CoD WW2 Nazi Zombi Call of Duty World War 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi