Call of Duty'nin Yeni Mobil Oyununu Candy Crush'ın Yapımcısı Yapacak!

Oyun severlerin büyük bir beğeniyle oynadığı oyunların başında gelen Call Of Duty'nin yeni mobil oyunu Candy Crush'ın yapımcısı olan King yapacak!

Call of Duty'nin Yeni Mobil Oyununu Candy Crush'ın Yapımcısı Yapacak!
Call of Duty'nin Yeni Mobil Oyununu Candy Crush'ın Yapımcısı Yapacak! Burak AYDIN
Bu içerik 895 kez okundu.

Mobil oyunlarda geliştirdiği Candy Crush oyunuyla birlikte yeni bir dönemi başlatan King, Call of Duty'nin yeni mobil oyununu geliştirecek.

King.com üzerinden yapılan açıklamaya göre geliştirilmekte olan yeni bir proje için kurulacak olan yeni ekibe yeni arkadaşlar aranıyor. King'in daha önceden Candy Crush ve Bubble Witcg gibi oyunları üreten firma olduğu biliniyor bu sebeple Call of Duty'nin yeni mobil oyununu geliştirme beklenemeyebilir ancak Call of Duty serisini geliştirmesiyle tanınan Activision'un 2015 senesinde King'i satın aldığını hatırlatmakta fayda var.

King.com üzerinden yapılan iş inanının detaylarına bakılacak olursa aranılan takımın üyelerinin amacı "hayranların bildiği ve sevdiği en iyi konsol deneyimini dönüştürmek ve aynı zamanda mobil oyunculukta yeni keşiflerde bulunarak mobil oyun türünü baştan belirlemek" olduğu açıklanıyor.

call-of-duty-king

Geliştirilecek olan bu yeni oyun Activision'un ilk mobil Call of Duty oyunu olmayacak. Bilindiği gibi daha önce de Call of Duty'nin pek çok mobil oyunu mobil kullanıcılara sunulmuştu. King tarafından geliştirilecek olan bu yeni Call of Duty oyununun adının ne olacağı ve ne zaman çıkacağı ise ilerleyen günlerde kesinlik kazanacak.

cod king call of duty activision candy crush
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi