CAT S41 Modeli Sağlamlığıyla Ön Plana Çıktı

Bullitt Group şirketinin tarafından üretilmiş olan akıllı telefon, zorlu koşullarda bile fazlası ile işe yarayabilecek özellikler ve de Caterpillar markası sayesinde senkronize bir şekilde çalışması sayesinde dikkat çekmekte.

CAT S41 Modeli Sağlamlığıyla Ön Plana Çıktı
CAT S41 Modeli Sağlamlığıyla Ön Plana Çıktı
Bu içerik 1219 kez okundu.

Bullitt Group şirketinin tarafından üretilmiş olan akıllı telefon, zorlu koşullarda bile fazlası ile işe yarayabilecek özellikler ve de Caterpillar markası sayesinde senkronize bir şekilde çalışması sayesinde dikkat çekmekte. IP68 isimli sertifikasına sahip durumdaki CAT S41 isimli modeli, normal olarak 1 metre derinlikte bulunan suda 1 saat çalışabilmenin ötesine geçip bunu tam 2 saate çıkartmakta. Dokunmatik olan ekran kilitleneceğinden dolayı su altı modunda uygulamayı kullanmak ise olanaklı değil. Öte taraftan, harici tuşlar ile fotoğraf ve de video çekme ile ilgili şansınız yine de bulunmakta.

Dayanıklılık açısından S41 fazlası ile iddialı. Ürün 1.8 metreden bir çok defa betona düşürülmüş ve de  sağlam kalabilmeyi başarmış. Öte yandan ürün, hava sızdırmaz bir lastik yapısı sayesinde -25 ve de 55 derecelik koşullarda iyi bir şekilde çalışabilmekte.

5 inçlik Full bir HD IPS ekranın parlaklığı ise çoğaltılmış ve parlak gün ışığında da basit okunabilirlik sağlanabilmiş. Bu ekran  ise Corning Gorilla Glass 5'le beraber korunmakta. 5000 mAh kapasitesine sahip batarya Battery Share isimli özelliğiyle öteki cihazların şarj edilmesi  amacıyla da kullanılabiliyor. Cihazın 218 gramlık bir ağırlığa ve de 12.98 milimetrelik bir kalınlığa çıkmış olduğunu da belirtmeliyiz.

Yurtdışında da satışına başlanmış olan bu akıllı telefon 449 dolarlık bir fiyat etiketine sahip durumda.

cat cat s41 caterpillar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi