Cep Telefonu Alan Yerler

Cep Telefonu Alan Yerler

Cep Telefonu Alan Yerler
Cep Telefonu Alan Yerler Tugrul Demir
Bu içerik 470 kez okundu.

 

Firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde cep telefonu alım satım üzerine hizmet vermektedir. Her marka ve model Cep Telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızın fotoğraflarını bizler Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Cep Telefonu Alan Yerler olarak Apple, Samsung, Huawei, Oppo, Realme, Xiaomi, Vestel, One Plus, Casper olmak üzere tüm cep telefon markalarınızı satın almaktayız.

 

Cep Telefonu Satma İşlemini Nasıl Gerçekleşiyoruz

Cep Telefonlarını satma işlemini nasıl gerçekleştiriyorsunuz diye soracak olursanız siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Bizler siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı fotoğraflarını ve model numaralarını sizlerden istemekteyiz. Sizler bizlere Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler olarak ortak bir noktada buluşup ya da Bakırköy, Topkapı ve Maltepe’de bulunan şubelerimize gelerek elinizde bulunan cep telefonlarınızı satabilirsiniz.

 

Sıfır Kapalı Kutu Cep Telefonu Nasıl Satabilirim

Nakit paraya sıkıştınız ve Turkcell, Turktelekom, Vodofone, Evkur, Evshop, Senet sepet gibi mağazalardan aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı modelini ve hafızasını bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Bizler sizlerin sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

 

Bizler siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı nakit olarak satın almaktayız. Kargo yoluyla değil yüz yüze alışveriş yaparak banka havalesi ya da nakit olarak satın almaktayız.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi