Çocuklarınız İnternette Oyun Oynamak Yerine İngilizce Öğrensin!

Teknolojinin en yakın kullanıcıları en tanıdıkları, çocuklardır. Kristal çocuklar, yeni çağın çocukları, altın çocuklar ya da dijital çocuklar…

Çocuklarınız İnternette Oyun Oynamak Yerine İngilizce Öğrensin!
Çocuklarınız İnternette Oyun Oynamak Yerine İngilizce Öğrensin! Tugrul Demir
Bu içerik 717 kez okundu.

 

 

2000 doğumlu ve sonrası çocukların oluşturmaya başladığı bir nesil var. Direkt teknolojiyle dünyaya gelmiş, küçük motor kasları gelişmeye başladığı anda dokunmatik ekranlar kullanmaya başlayan bir nesil.

Telefonlar, tabletler, konsol oyunları ve teknolojik oyuncaklara hiçbir yabancılık çekmeden uyum sağlayan hatta kullanıcısı olan yeni çağ çocukları ile birlikte yaşıyoruz.

Sadece teknoloji kullanım becerisi değil yanında İngilizce alışkanlığı da sağlanıyor. Teknoloji dili olarak kullanılan İngilizce; terimler, oyun seslendirmeleri, fonksiyonlar, tuş ve klavye kullanımları ve dijital içerikler sayesinde, yabancı dil aşinalığı kazandırılıyor.

Çocuklar bağımlılık derecesine getirilmeden teknolojiden faydalanmaları olağandır. Dijital cihazlara olan yatkınlıklarını kazanıma dönüştürmek ise avantaj sağlamak, geleceğe yatırım yapmak ve global bir nesil yetiştirmekle eşdeğerdir.

İnternetten İngilizce Öğrenmek

Preply dijital teknolojinin en başarılı nimetlerinden biri olarak, minik parmaklara, parlak zihinlere İngilizce öğretiyor. Üstelik sadece İngilizce değil, dilediğiniz dili internet üzerinden öğrenme ve konuşma becerisine sahip olabiliyorlar.

Konuşmayı öğrenirken ikinci bir dili anadil seviyesinde öğrenmek, okul eğitimine devam ederken native speaker avantajı sağlamak ve lise- üniversite çağlarında tam donanımlı dil bilen bir bireye dönüşmek artık çok kolay.

Online sistemler sayesinde pratik şekilde İngilizceyi öğrenmek, akıcı şekilde konuşmak veya akademik derslerde eğitim almak, internette harcayacağı zamandan daha değerli ve önemlidir.

Eğlenceli içerikleri, pratik öğretme metotları ve online öğrenme avantajı ile gerçek eğitmenler sayesinde İngilizceyi çok kolay şekilde öğrenebilir. Hem siz hem çocuğunuz İngilizce öğrenimini, evinizin konforunda, internet kolaylığıyla sağlayabilir. Ekonomik ve seçenekli fiyat avantajlarıyla, Dünya’nın 185 ülkesinden katılım sağlayan öğretmenleri seçerek, ders programlarına göre tercih yapıyor ve İngilizce öğrenimini en kısa sürede gerçekleştiriyorsunuz.

 

https://preply.com/tr/ingilizce-eğitimi/skype adresine girmeniz, dilediğiniz nitelikte öğretmeni dakikalar içinde bulmanız çok kolay. Skype üzerinden İngilizce. Yeni çağın en kolay yabancı dil öğrenme metodu Preply ile, çağın en önünde olun.

Preply İngilizce Eğitim Seçenekleri

Matematik, tarih, edebiyat, sosyoloji, kimya, fizik, internet teknolojileri, sanat dersleri oyunculuk ve sanat, dijital oyunlar, cebir, işletme, muhasebe, bilgisayar bilimi, fen bilimleri, sosyal bilimler, ekonomi, istatistik, hukuk ve felsefe gibi her branştan eğitmen hizmet veriyor. Her dalda eğitim sunan Preply platformu, CELTA, TEFL ve TESOL sertifikalarına ve dil yeterlilik başarısı sağlayan uluslararası sertifikalara sahip, nitelikli öğretmenler aracılığı ile yabancı dil eğitimi veriyor.

Hobiler, bilgisayar programları ve programcılığı, fen bilimleri ve yabancı dil eğitimleri kategorileriyle hizmet veren Preply’de dilediğiniz fiyat aralığında eğitmen seçebilir, ders programlarına göre randevu alarak, akademik başarılarınızı internet kolaylığında sağlayabilirsiniz.

Çocukların Zamanını Kazanca Dönüştürün

İnternette çok zaman harcaması, Tv ekranı karşısında uzun süre geçirmesini, Preply ile kazanca dönüştürebilirsiniz. İngilizce dahil tüm beceriler alışkanlıkla alakalıdır. Her gelişim, pratikle ve alışkanlık edinmekle alakalıdır. Bilimsel olarak 21 gün, alışkanlık sürecinin temelini oluşturur. Kişi yahut çocuklar 3 hafta boyunca aynı/ benzer alışkanlığı devam ettirmesiyle bir beceri/ bir kazanım sahibi olurlar.

Zaten dijitalizme alışkın olan, zaten ekran karşısında zaman geçiren çocukların bilinçlerini doğru yönde etkileyerek, dil yeteneklerini geliştirmelerini, İngilizceyi görsel ve işitsel eklentilerle öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Ekran karşısında ve online öğrenme keyfiyle, hızlı ve kısa sürede İngilizce konuşabilir. Hatta yaş grubuna göre okuma- yazma becerilerini geliştirebilir.

Uzaktan eğitim metodu, son yıllarda başarısını kanıtlamış ve üniversite eğitimlerinde bile bu yöntemle parlak başarılara imzalar atılmıştır. Tamamen iletişim, pratik ve gerçek bir İngilizce konuşanından, dil sanatını öğrenmek, Preply platformu sayesinde kolay.

Skype bağlantısı ile bilgisayardan, tabletten, cep telefonundan… Ne zaman isterseniz, nasıl isterseniz öyle…

Kriterlerinize uyan, sizin seçeceğiniz öğretmenler ile hem siz hem çocuklarınız için benzersiz bir kolaylık sunuluyor. İngilizceyi eğlenceli öğrenim metotları, anadili İngilizce olan eğitmenler sayesinde akıcı şekilde konuşabilir. Ortaokul- lise ve üniversitede eğitimleri devam eden öğrenciler de ders başarılarına katkı sağlamak, yabancı dil derslerinde pratik kazanmak hatta hazırlık bölümleri sınavlarından avantajla geçmek için Preply, ideal ve kolay bir seçimdir.

Preply Özellikleri Ve Avantajları

·         Kişiselleştirilmiş Eğitim Programı

·         Dünya’nın En İyi Öğretmenlerine Erişim Fırsatı

·         Ekonomik Fiyat Avantajı

·         Dilediğiniz Yerden ve Dilediğiniz Zaman Katılma Avantajı

·         Gereksiz Sıkıntı ve Prosedürlerden Kurtulmak

·         Lisans, Ön Lisans ve Akademik Eğitim Alma Fırsatları

·         Aradığınız Nitelik ve Kalitede Öğretmen Seçme Avantajı

·         İlk Ders Paketini Satın Alarak, Programı Belirleme Avantajı

·         Preply Öğretmeni Olma Fırsatı

·         Preply Ortağı Olma Fırsatı

·         Gereksiz Sınırlamalar Olmadan, Esnek Programlar Avantajı

Preply 2012 yılından bu yana tüm Dünya üzerinde 200 bine yakın öğrencinin öğretmen bulup, dil eğitimi aldığı profesyonel bir ağdır. Dünya’nın en geniş kapsamlı öğrenim ağı olan Preply, akademik, teknik ve kültürel başarıların en kolay, güvenilir ve ekonomik adresi olarak her geçen gün yelpazesini genişletiyor. Birkaç tıkla, dilediğiniz dili öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Preply bloğundan ilginç yazılardan biri: https://preply.com/tr/blog/2017/12/19/yazili-ingilizcenizi-gelistirmeniz-icin-ihtiyaciniz-olan-5-arac/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi