Çöpçatanlık Konusunda Çok İlginç Bir İcat

Tinda Finger isimli icat, gelişmiş olan uygulama dünyası içerisinde git gide çok daha popüler durumda bulunan çöpçatanlık uygulamaları ile ilgili yapılmış en son icat.

Çöpçatanlık Konusunda Çok İlginç Bir İcat
Çöpçatanlık Konusunda Çok İlginç Bir İcat Mahmut Şahan
Bu içerik 1073 kez okundu.

Tinda Finger isimli icat, gelişmiş olan uygulama dünyası içerisinde git gide çok  daha popüler durumda bulunan çöpçatanlık uygulamaları ile ilgili yapılmış en son icat. Bilmekte olduğunuz gibi Tinder ile birlikte Happn ve de Okcupid benzerindeki çeşitli arkadaş bulma uygulamaları Dünya üzerinde olduğu kadar ülkemiz içerisinde de pek çok kişinin tarafından kullanılmaya devam edilmekte.

Bunlardan bir tanesi olan Tinder isimli uygulama için geliştirilmiş olan ve de Kickstarter üzerinde fon toplamayı başarmış durumda bulunan Tinda Finger olarak ön plana çıkmış oluyor.

Parmak biçiminde bulunan ürün, telefonunuzunda microUSB ya da lightning girişine takılarak çalışmakta. Parmağı çevirmiş olduğunuz ise Tinder üzerinde önünüze gelmiş olan herkesi otomatik bir şekilde beğenmiş bir durumda olmaktasınız.

Tabii ki de bu uygulama içerisinde sınırsız  bir beğeni atmak amacıyla aylık bir ücreti yer alan Plus üyeliğine sahip bulunmanızın gerekli olduğunu da hatırlatmakta büyük bir yarar var. Bu bahsi geçen özel proje, Kickstarter üstünden tam olarak 5,000£ tutarında bir fon toplamayı başarmış oldu ve de cihaz tam olarak 8 dolar tutarındaki bir fiyat ile satılmış olacak.

Plus üyeliği olmayanların ise bu uygulama içerisinde sınırsız bir şekilde beğeni göndermeyecek olduğunu da yeniden hatırlatmalıyız.

tinda finger tinder çopçatanlık uygulaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi