Danabol Hakkında

Danabol Hakkında

Danabol Hakkında
Danabol Hakkında Tugrul Demir
Bu içerik 557 kez okundu.

 

Danabol, güçlü bir anabolik ve androjenik bir etkiye sahiptir. Bu kuvvet ve gücün de önemli ölçülerde artmasına neden olmaktadır. Danabol ürününün hızlı ve belirli bir etkisi bulunmaktadır. Bu ürünü kullanan kişilerin ilk 6 hafta boyunca haftada 1 ile 2 kilo ağırlığın artması da gayet normaldir.

Danabol ürününün pek çok faydası olduğu da söylenilmektedir. Pek çok sporcu bu ürünleri sıklıkla kullanmaktadır. Danabol sipariş de internet üzerinden  kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Danabol doz spektrumu, özellikle de halterciler için çok çeşitlidir; Danabol dozajları ise günde 2 ile 20 mg arasında alınır veya bundan çok daha da yüksektir. Sporcular üzerinde gerçek bir pozitif etkisi olan günlük Danabol dozajı 15 ile 40 mg arasında değişmektedir. Dozaj daima sporcuların bireysel özellikleriyle yapılmaktadır.

Yeni başlayanlar ise günde 15 ile 20 mg’dan fazlasını kullanmayacaktır. Çünkü bu doz sadece 8 ile 10 hafta sonra bile iyi sonuçlar elde etmek için de yeterlidir. 8 hafta sonra karışım etkisi azalırsa ve sporter tedavilere devam etmek isterse, karışım dozunu artırması da gerekmez. Ek bir enjekte edilebilir steroid kullanmak da daha iyidir: haftada 200 mg Durabolin ya da haftada 200 mg Primobolan veya daha önce sunulan konkresyonlardan birisiyle değiştirin. 

Testosteron kullanımı ise yeni başlayan kişiler için önerilmemektedir. Danabol günde 20 ile 30 mg’ı bir hafta Deca- Durabolin ile 200 ile 400 mg ile ilişkilendirildiğin de endişeli şekilde gelişen sporcular da iyi sonuçlar elde edecektir. Dan Duchain, “Danabol ile ilişkili olarak Deca’yı kullanarak kas yapılarınızı artırmadıysanız, ne kadar etkili olursa olsun, başka bir karışım olmadan da artırılamazdır” Bu insanlar öncelikle de kuvvet artışını ve bundan sonra da gelişmiş bir kas yapısı istemektedirler. Danabol’u Oxandrolon ile veya oral Winstrol ile birleştirilebilmektedir. Yüksek kategoride sporcular ve 100 kilodan daha fazla ağırlığa sahip olanlar da günde maksimum 40 mg dozlarına ihtiyaç duymaktadırlar. 

Bu yüzden de insanlar bu ürünü kullanmak için Danabol sipariş vermeye başladıklarını da sıklıkla görmekteyiz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi