Dev ekrana sahip Galaxy’den yeni haberler var!

Samsung'un yeni dev ekranlı telefonu hakkında iddialar gündeme bomba gibi düştü. Galaxy C9 hakkında yeni ayrıntılar haberimizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung bilindiği gibi uzun zamandır dev ekranlı bir telefon tanıtmıyordu. Samsung‘un yakın zamanda yeni bir dev ekranlı telefon satışa sunacağı herkesin bildiği bir şey. Samsung’un Galaxy C9 adıyla satışa sunmak istediği bu akıllı telefon hakkında ortaya atılan yeni bir iddia gözleri Samsung’un dev ekranlı akıllı telefonu Galaxy C9‘a çevirdi.

6 inçlik dev!

Samsung’un yeni akıllı telefonunun uzun zamandır 5.7 inç genişliğinde HD bir ekranla geleceği konuşuluyordu. Zira gelen son iddiaya göre Samsung’un bu dev akıllı telefonu adının hakkını verecek ve 6 inçlik Full HD çözünürlükte bir ekranla gelecek. Samsung’un bir hayli boş bıraktığı C serisinin lideri konumunda olacak cihaz tıpkı A serisinde olduğu gibi metal bir gövde ile gelecek. C9 ayrıca kullanıcıların güvenliği için parmak izi okuyucusuyla gelecek. Son zamanların popüler teknolojisi olan hızlı şarj özelliğiyle gelmesi beklenen Galaxy C9’un diğer özellikleri henüz bilinmiyor. Bakalım Samsung’un yeni dev ekranlı akıllı telefonu ne zaman tanıtılacak?


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı