Digital Planet Destek Sistemi ve İnteraktif İletişim

E-fatura, e-arşiv ve e-defter gibi hizmetlerin sunulduğu son zamanlarda güncel olarak kullanılan interaktif iletişim adresi olan Digital Planet sistemi ile siz de hesabınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

 Digital Planet Destek Sistemi ve İnteraktif İletişim
 Digital Planet Destek Sistemi ve İnteraktif İletişim Tugrul Demir
Bu içerik 768 kez okundu.

 

E-fatura, e-arşiv ve e-defter gibi hizmetlerin sunulduğu son zamanlarda güncel olarak kullanılan interaktif iletişim adresi olan Digital Planet sistemi ile siz de hesabınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız bu hesabın sistem veri tabanlarında saklı tutulacağını bilmeniz güvenlik açısından en önemli unsur haline gelmiştir. Ayrıca haftanın her günü ve günün her saatinde yardım alacağınız bir müşteri hizmetlerinin olması da sistem içerisinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun karşısında anında çözüm ortağı olacaktır.

Digital Planet Sistemi Nasıl Çalışır?

Digital Planet sistemi sizin bir profil oluşturmanız ile aktif olarak çalışmaya başlayacaktır. Oluşturmuş olduğunuz bu profil sonrasında verilerinizin sistem içerisinde saklı tutulacağı ve tam 10 yıl boyunca kimse ile paylaşılmayacağı, Digital Planet sisteminin en önemli kuralı olmuştur. Bilgileriniz kesinlikle başkaları ile paylaşılmaz. Bu durum ile interaktif iletişim hizmetinin önemi de ortaya çıkmış oluyor. Artık interaktif ortamın çok daha fazla kullanılması ile Digital Planet sisteminden yararlanmaya başlayacaksınız.

Sistem içerisinde yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında müşteri hizmetlerinden anında destek alabilir ve profilinize böylece erişim sağlayabilirsiniz. Sistem içerisinde merak ettiğiniz tüm soruları 7/24 aktif olarak bulunan destek ekibi ile çözebilirsiniz.

Nereden Bilgi Edinebilirim?

Digital Planet sistemi içerisinde artık bir profiliniz varsa ve sistem içerisinde herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız www.digitalplanet.com.tr/tr/call adresi üzerinden yardım alabilirsiniz. İsterseniz mobil cihazlardan destek alabilir isterseniz de bilgisayarlarınız üzerinden yardım almaya devam edebilirsiniz. Her platform üzerinde çalışabilen bu sistem ile oluşturmuş olduğunuz kullanıcı hesabınıza ihtiyaç duyduğunuz her yerden kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı hesabınıza yani profilinize giriş yaparak verilerinizi kayıt altına alınması, belgelerin kontrol edilmesi ve verilerinizin saklama alanını yönetebilirsiniz. Böylece ofisinizde depolama alanlarından kurtulabilir, verilerinizi dijital ortam sayesinde daha uzun süre düzgün bir şekilde saklayabilirsiniz. 10 yıl boyunca saklanan verileriniz kesinlikle kimse tarafından görülemez. Sistemin son derece kolay kullanım özelliği bulunması ile istediğiniz her alana anında erişim sağlayabilirsiniz. Sistem, sözleşme gereği verilerinizi saklı tutmaktadır.

 

Ücretli Baglantı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi