Dijital Web Tasarım Ajansı

Kocaeli’de firmalar için profesyonel fikirler ve web tasarım hizmetleri üretiyoruz. Sektörde ki 10 yıllık tecrübemiz sonucunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi bir

Dijital Web Tasarım Ajansı
Dijital Web Tasarım Ajansı Tugrul Demir
Bu içerik 715 kez okundu.

 

Kocaeli’de firmalar için profesyonel fikirler ve web tasarım hizmetleri üretiyoruz. Sektörde ki 10 yıllık tecrübemiz sonucunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi bir 
şekilde analiz ediyor ve profesyonel marka danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 

Web tasarım konusunda ki kendimize güvenimiz geçmişimizden geliyor firmamızın varoluş sürecinden itibaren 1500+ web tasarım arayüz ve yazılımı yapmış bulunmaktayız. Web sitelerinde ki tarzımızın çok beğenilmesi sonucunda müşterilerimize sadece internet sitesi hizmeti vermekle kalmayıp logo, kurumsal kimlik, sosyal medya yönetimi ve kısacası marka danışmanlık hizmetleri üretmeye başladık.

 

Unutmayalım ki web sitenizin kalitesi dışarıda ki müşteri potansiyelinize markanızın kimliğini 
yansıtmaktadır. O yüzden bir firma veya markanın web sitesinin profesyonel ve kullanışlı bir görünümünün olması gerekmektedir.

 

Yapmış olduğumuz her internet sitesi mobil cihazlarla da uyumlu olup, görüntü açısından da istenilen kaliteyi yansıtmaktadır. Müşterilerimiz için her zaman olanın ötesinde tasarımlar üretmek için çalışıyoruz. Bizi tercih eden herkes için; tasarım sunulduğunda gözünüzde ki pırıltıyı görmemiz gerekiyor.

 

Markalaşmak için her zaman bir fikir gereklidir firma için, hayal edebilmek için bir fikir...
Markalaşma sürecinin ilk adımları bu şekilde atılmalıdır, fikir ve gerekli olan planlar ve kurgulamalar.

 

Marka kurgusu oluşturulurken firmanızın faaliyet alanlarını, ürünlerini, referanslarını, bölgesini, çalışanlarını, dijital ortamda ki konumunu kısacası içinizden birisi olmak. Sizden birisi olup, medyatik gibi düşünebilmek için gerekli olan şeyler.

 

Firmanızı sahipleniriz; fikirler ve yaratıcı çözümler üreterek sektörünüzde farkındalık yaratacak adımlar atmanızı sağlarız. Unutmayalım ki sıradışı fikirlere ve duygusal bir hikayeye sahip markalar her zaman iz bırakır.

 

Dijital dünya’da iz bırakmanın en iyi yolu sosyal medyadır. Sosyal medyası iyi yönetilen bir firma doğru kurgulanmış ve planlanmış olan reklam atılımlarıyla kısa sürede bu çalışmaların etkilerini hissedecektir. Profesyonel sosyal medya yönetimi yapılan firmalar hedeflemiş olduğu kitleye ve kişilere diğer firmalardan farklı olarak daha hızlı ve daha etkin bir şekilde ulaşmaktadır.

 

Sosyal medya ile paralel bir şekilde güncellenen ve iyi bir  web tasarım a sahip olan internet siteleri müşterilerinin sürekli takipte kalması için büyük bir etkendir. Bir haber sitesi düşünün, bomba etkisi yaratabilecek haberleri tüm dijital medya platformlarında paylaşarak hedeflemiş olduğu kitlete çok kolay bir şekilde ulaşabiliyor, bu haber sitesini takip eden kişiler de zaten bunun için takip ediyor ve bu haber sitesinin kullanıcılarını elinde tutabilmesi için onlara birşeyler vermesi gerekiyor.

 

Bu olay her firma için geçerli kullanıcı sizi takip ediyorsa bir kampanya yada yeni bir ürününüz içindir. Bunu yaptığınız zaman ise tüm dijital medyalarda duyurmalısınız ki hedeflediğiniz kitle ve kişiler ile etkileşim yakalayabilesiniz.

 

İşte biz dijital medya ajansı olarak tam burada devreye giriyoruz; bu süreçlerin hepsini sizler için kurguluyor, planlıyor ve 
uyguluyoruz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi