DJI Yeni Drone'u Olan Phantom 4 Advanced Modelini Tanıttı!

Drone denilince akla gelen ilk üreticilerden birisi olan DJI yeni drone modeli olan Phantom 4 Advanced'i tanıttı!

DJI Yeni Drone'u Olan Phantom 4 Advanced Modelini Tanıttı!
DJI Yeni Drone'u Olan Phantom 4 Advanced Modelini Tanıttı! Burak AYDIN
Bu içerik 1216 kez okundu.

DJI firması son zamanlarda kullanıcıların büyük bir ilgiyle yaklaştıkları drone'ları üreten en önemli firmalardan birisi. Ürettiği her modelle adından söz ettirmeyi başaran DJI son olarak yeni Phantom 4 Advanced modelini tanıttı.

 Phantom 4 Advanced modelini 1 inç büyüklüğünde 20 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera ile geliyor. DJI'ın bu yeni drone'u bu sayede 4K çözünürlüğünde 60 FPS video kaydı yapabilecek. DJI'ın bu yeni drone'u ayrıca kullanıcılar tarafından çizilecek rotalarda otomatik olarak uçabilecek ve bu sayede etkili çekimler gerçekleştirebilecek.

phantom-4-advenced

DJI'ın  Phantom 4 Advanced modeli bu özellerle birlikte çeşitli engellerden kaçabiliyor. DJI'ın çok satan  Phantom 4 modelinin yerine satışa çıkacak olan  Phantom 4 Advanced modeli  Phantom 4 modelinden 50 dolar daha ucuz bir fiyatla 1350 dolardan satışa sunulacak. DJI,  Phantom 4 modelini 30 Nisan'dan itibaren satmayacak ve yerine  Phantom 4 Advanced modelini satacak. DJI  Phantom 4 Advanced modelinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor. 

dji phantom 4 Phantom 4 Advanced drone
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi