D&R’la ‘Retro ruhu’ canlanıyor

D&R ana sponsorluğunda BÜMED ve KENT FM iş birliği ile hazırlanan ‘Retro Day’, 70, 80 ve 90’lar konseptinin özlenen atmosferini, gençlerle ve geçmişin güzel günlerini yaşatanlarla, 5 Ağustos Cumartesi günü BÜMED’de buluşturuyor. Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak ve Yeşim Salkım’la imza günü için D&R standına davetlisiniz!

D&R’la ‘Retro ruhu’ canlanıyor
D&R’la ‘Retro ruhu’ canlanıyor Nehir Karakoçak
Bu içerik 728 kez okundu.

Modada, sinemada, müzikte ivmesi hızla artan bir ‘Retro çılgınlığı’ yaşanıyor. Özellikle Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak, Yeşim Salkım’ın albümleri yok satan çağını yaşıyor. Havuz partisiyle başlayacak üst bahçede devam edecek günün en özel anı ise; özellikle 80’lere damgasını vuran Seyyal Taner, Nazan Şoray, Nil Burak, Yeşim Salkım’ın D&R Standı’nda imza günü düzenleyecek olması.

 

İmza saatleri:

18:00 Nil Burak

19:00 Nazan Şoray

20:00 Yeşim Salkım

21:00 Seyyal Taner

 

 

Gün boyu canlı yayın

 

Retro etkinlikler, ödüllü yarışmalar, oyunlar güne renk katacak. Havuz parti DJ setinde Kent FM DJ’lerinden Serdar Gülmez, Metehan Mert Çakır ve Levent Erim’in özel setleri ve Cenk Erdem’in 90’lar özel seti dinlenebilecek. Gün boyunca her etkinlik Kent FM’den canlı yayınlanacak.

Gün boyunca özellikle D&R Standı’nda yaşanacak ‘Retro ruhu’, akşam saatlerinde sanatçıların sahnesi ile hareketlenecek.

 

Konser saatleri:

 

18:30-19:00

Semiha Yankı

İskender Doğan
Nazan Şoray
Gülden Karaböcek
 

19:30-20:00

Ah Canım Ahmet
Nil Burak
Ferda Anıl Yarkın 
Seyyal Taner

 

20:30-21:00

Sibel Alaş

Reyhan Karaca
Yeşim Salkım
 

Kapanış DJ performansı Anadolu-pop funk ve Türk halk müziği eserleri elektronik müzikle modernize eden kozmonotosman ile yapılacak.

 

21.00’de sahne alacak kozmonotosman’ın kendine has tarzıyla hazırladığı setlerinden biriyle keyifli bir kapanış sizleri bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi