Durağınızı Google Haritalar Sayesinde Kaçırmayacaksınız

Google Haritalar ismine sahip olan uygulaması için geleceği açıklanan yeni bir özellik ile beraber toplu taşıma araçlarından inmeniz gerekli yerde inmeyi çok iyi bir şekilde garanti altına alabiliyor olacaksınız.

Durağınızı Google Haritalar Sayesinde Kaçırmayacaksınız
Durağınızı Google Haritalar Sayesinde Kaçırmayacaksınız Mahmut Şahan
Bu içerik 741 kez okundu.

Google Haritalar  ismine sahip olan uygulaması için geleceği açıklanan yeni bir özellik ile beraber toplu taşıma araçlarından inmeniz gerekli yerde inmeyi çok iyi bir şekilde garanti altına alabiliyor olacaksınız. İşte, evden işe gitmenizi takip edecek ve de bildirimlerle sizi uyarabilecek olan özelliğin bütün detayları.

Yorgunluk ya da uykusuzluk sebebi ile toplu taşıma araçları içerisinde uyuyanların yararına olacak bu yeni özellik, kullanıcıların tam olarak ne zaman inmesinin gerekli olduğunu kendilerine bildiriyor olacak. Gidilecek olan yeri belirledikten sonra başla isimli tuşuna basacaksınız ve de canlı güncellemeler almaya başlayacaksınız. Öte yandan yalnızca uygulama içerisinden değil, bunları Android kilit ekranı üzerinden de görebiliyor olacaksınız.

İlk defa gitmiş olduğunuz ve yol bilmemekte olduğunuz yerlerde yaşayacağınız tedirginlik hususunda da size yardımcı olacağı açıklanan bu yenilik GPS ile birlikte mobil internetinizi de kullanmakta. Doğru yol üzerinde devam etmekte olduğunuzu da devamlı olarak kontrol etme gibi bir şansa sahipsiniz.

Şu anda çok sınırlı sayıda olan kullanıcı ile test süreci gerçekleştirilmekte olan Google şirketine ait Haritalar özelliğinin herkese tam olarak ne zaman sunulacak olduğu ise halen belirsizliğini korumakta. Öte yandan, bu yeni gelecek özelliğin iOS işletim sisteminde yer alan uygulaması için de geleceği hususunda bir bilgi bulunmamakta.

google google haritalar durak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi