“DYO Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası”nın üçüncüsü Güney Marmara Bölgesi için Bursa’da gerçekleşti

Türkiye de ilk kez DYO tarafından düzenlenen ve 2018’de ikincisi yapılacak olan ‘‘DYO Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası’’ için bölgeleri temsil edecek takımları belirleyecek olan ön eleme maçlarının üçüncü günü 29 Kasım’da Bursa’da yapıldı.

“DYO Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası”nın üçüncüsü Güney Marmara Bölgesi için Bursa’da gerçekleşti
“DYO Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası”nın üçüncüsü Güney Marmara Bölgesi için Bursa’da gerçekleşti Nehir Karakoçak
Bu içerik 737 kez okundu.

2017 Temmuz ayında ilkini düzenlediği DYO Usta Ligi’nin 2018 Türkiye Şampiyonası’nda bölgeleri temsil edecek takımları belirlemek için ön eleme maçları oynanıyor. Ön elemelerin üçüncüsü 29 Kasım 2017’de Güney Marmara Bölge Müdürlüğü finalistini belirlemek için Bursa’nın Osmangazi İlçesi’ndeki Hüdavendigar Spor Tesisleri’nde yapıldı. 10 gün sürecek ön elemelerde sırasıyla Ege, Antalya, İç Anadolu, Karadeniz, Trabzon, Diyarbakır ve Güney Anadolu Bölge Müdürlükleri’nde finalistleri belirlemek için yapılacak. Eleme maçları 10 Aralık’ta sona erecek. ‘’DYO Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası’’ bölge şampiyonları arasında gerçekleştirilecek.

 

GÜNEY MARMARA ŞAMPİYONU NANOİPEKMAT TAKIMI

Güney Marmara Bölge Müdürlüğü finalistini belirlemek için 29 Kasım 2017 tarihinde Hüdavendigar Spor Tesisleri’nde düzenlenen maçlar saat 12.30’da forma teslim töreni ile başladı. İlk maç saat 13.00’da Nanoipekmat ve Dinamik Grenli takımları arasında oynandı. 40 dakika süren çekişmeli maçın galibi Dinamik Grenli’yi 7-3 yenen Nanoipekmat’ın oldu.

14.00’da başlayan Pasboyar ve Dyotek arasında gerçekleşen müsabaka 1-1 berabere bitti. Penaltılara giden maçı 3-2’lik skorla Pasboyar aldı.

 

Nanoipekmat ve Pasboyar takımları arasında oynanan 15.30’da başlayan final maçının galibi Pasboyar’a attığı 6 gol farkla Nanoipekmat takımının oldu. Maçları Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği hakemler yönetti.

 

‘Dyo Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası’nda Güney Marmara Bölge Müdürlüğü’nü temsil edecek olan Nanoipekmat Takımı’na kupayı DYO Güney Marmara Bölge Müdürü Kemal Gündoğdu verdi.

 

Centilmence oynanan maçların ardından finalistler bölge şampiyonluklarını arkadaşları ile birlikte düzenlenen yemekte kutladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi