EDİZ HUN ÇOCUKLARLA BULUŞACAK

Türk sinemasının efsane ismi Ediz Hun, yeni kitabı “Ediz Hun Amca ile Çocuklar Çevremizin Gerçek Koruyucuları” nın ilk imza gününde 2. Ataşehir Kitap Şenliği’de çocuklarla buluşacak.

EDİZ HUN ÇOCUKLARLA BULUŞACAK
EDİZ HUN ÇOCUKLARLA BULUŞACAK Nehir Karakoçak
Bu içerik 987 kez okundu.

Sinema kariyerinin yanı sıra, uzun yıllardır sürdürdüğü çevre ve doğal yaşamın korunmasına yönelik başarılı çalışmaları da sürekli gündemde olan Hun, Daha önce  “Çevremiz Geleceğimizdir” ve “Yaşat ki Yaşayasın”  kitaplarına imza atmıştı.

 

Ediz Hun, ilk kez çocuklarla buluşacağı kitabı ile 13 Ekim Cuma günü saat 14:00’da 2. Ataşehir Kitap Şenliği’nde olacak. Hun, kitabında çocuklara; çevre koruma, tasarruf, geri dönüşüm ve doğal yaşamın sürekliliği konularını, doğayı korumak için yapılması gerekenleri eğlenceli bir dille hikayeler eşliğinde anlatıyor.

 

“Ediz Hun Amca ile Çocuklar Çevremizin Gerçek Koruyucuları” Kitabından

 

Yeni kitabında Ediz Hun, çocuklara şöyle seslendi:

 

 “Sevgili çocuklar, biliyorum, çağımızda sizi eğlendirecek birçok aktivite var. Bilgisayarlar, oyun konsolları, tabletler, akıllı telefonlar ve daha nice teknolojik cihaz ile günleriniz hızla akıp gidiyor. Ne yazık ki, kitaplara belki de yeterince zaman ayıramıyorsunuz. Ama bu kitap, sıkıcı kitaplardan değil. Şöyle sayfalara bir göz attığınızda bunu hemen anlayacağınızı biliyorum. Aksine, hızınıza yetişen, tam da size göre bir solukta okunacak şekilde yazılmış bir kitap. Üstelik kitabımı okuyup bitirdiğinizde, hiç sıkılmadan, heyecanlı ve ilginç hikâyeler eşliğinde, çevremizi korumak adına neler yapabileceğinizi de öğrenmiş olacaksınız. Sevgilerimle”  

 
Etkinlik: Ediz HUN İmza Günü
 
Tarih: 14.10.2017 Cuma - Saat: 14:00
 
Yer: 2. Ataşehir Kitap Şenliği 
 
Adres: İçerenköy Mahallesi Karslı Ahmet Caddesi No:70 - Ataşehir (Nuri Cıngıllıoğlu MTAL Yanı)
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi