Effie ödülleri sahiplerini buldu!

Profilo, Effie Türkiye 2017 Reklam Etkinliği Yarışmasında Gümüş Effie’nin Sahibi Oldu

Effie ödülleri sahiplerini buldu!
Effie ödülleri sahiplerini buldu! Tugrul Demir
Bu içerik 645 kez okundu.

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği 9. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları belli oldu. En etkili reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği Effie 2017’de Profilo’nun Maksima XXL Buzdolabı Reklam Kampanyası Gümüş Effie’nin sahibi oldu.

Reklam çalışmalarını yaratıcı çalışma, uygulama ve sonuçları ile birlikte bütünleşik olarak değerlendiren ve sonucunda en etkili reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarını ödüllendiren Effie‘de “Yeni Maksima XXL Reklam Kampanyası ile bu yıl da Profilo,“Dayanıklı Eşya, Küçük Ev Aletleri Züccaciye, Oyuncak”kategorisinde Gümüş Effie’nin sahibi oldu.

Ödüllü reklam çalışmalarına bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Burcu Seçkin, Rafineri Reklam Ajansıyla birlikte bu yıl da ödüllü bir çalışmaya imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarının altını çizdi. Burcu Seçkin elde edilen bu başarıda pazarlama ve satış ekiplerinin koordineli ve özverili bir çalışma gösterdiklerini de belirterek; “Effie Ödülleri gibi sektörde yer edinmiş, saygın bir yarışmadan aldığımız bu ödül bize doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi