EĞİTİME EN “TATLI” DESTEK: ELMA FESTİVALİ

Geleceğe yapılacak en büyük yatırımın iyi eğitimli çocuklar olduğu bilinciyle hareket eden Acarlar Şirketler Topluluğu; Misbahçem’de yetiştirilip hasat edilen yaklaşık 1 ton elmadan elde edilecek geliri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Coliseum işbirliğinde düzenlenen geleneksel Elma Festivali ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) İpek Kıraç Birimi’ne bağışlıyor.

EĞİTİME EN “TATLI” DESTEK: ELMA FESTİVALİ
EĞİTİME EN “TATLI” DESTEK: ELMA FESTİVALİ Nehir Karakoçak
Bu içerik 824 kez okundu.

Geleceğimizi şekillendiren çocuklarımızı eğitimle güçlendirmek isteyen Acarlar Şirketler Topluluğu; geleneksel hale gelen Elma Festivali’nde bu yıl toplanan 1 ton elmanın satışından elde edilecek geliri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) İpek Kıraç Öğrenim Birimi’ne bağışlamaya hazırlanıyor. Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Funda Acar’ın ev sahipliğinde Beykoz Cumhuriyetköyü Misbahçem’de düzenlenen Elma Festivali’ne; TEGV öğrencileri ve gönüllüleri başta olmak üzere iş, sanat, spor ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı.

Acarlar Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan AcarBlu ve Coliseum Acarkent’in katkıylarıyla gerçekleşen festivalde hasat edilen elmalar Coliseum Sports Club Acarkent’te satışa sunuldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi