Emaar Square, Burak Özçivit’le turist ve yatırımcıları İstanbul’a çağıracak

İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi, konut ve ofis binalarını bünyesinde barındıran yaşam merkezi Emaar Square, ünlü oyuncu Burak Özçivit’le bir reklam filmi çekiyor.

Emaar Square, Burak Özçivit’le turist ve yatırımcıları İstanbul’a çağıracak
Emaar Square, Burak Özçivit’le turist ve yatırımcıları İstanbul’a çağıracak Nehir Karakoçak
Bu içerik 1386 kez okundu.

Tüm Dünya’da yer aldığı güçlü projeler ve oynadığı diziler ile bilinirlikte en üst sıralarda yer alan başarılı oyuncu Burak Özçivit, Emaar Square’in İstanbul ile birlikte güzelliklerini anlattı. İstanbul’un geleneksel ve modern yapısını, yaşam tarzını ve mimarisini bir çatıda birleştiren Emaar Square Mall yılda 25 milyon ziyaretçi hedefiyle Nisan ayının sonunda Anadolu Yakası’nda Çamlıca’da kapılarını açtı ve konutlarda hayat başladı.

 

Körfez Bölgesi ülkelerinde yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl” ve “Kara Sevda” dizileri ile Arap dünyasında geniş bir hayran kitlesi edinen Özçivit, 2016 yılı sonunda Dubai’de gerçekleşen “Muhteşem Yüzyıl Sergisi”nin açılışına “onur konuğu” olarak katılmış ve büyük ilgi görmüştü.

Türkiye ve beraberinde Körfez ülkelerinde Ağustos ayı itibariyle yayınlanmaya başlayacak reklam filmi büyük merakla ve hayran kitlesiyle Emaar Square Mall ’da çekildi.

 

Emaar Square Mall, Emaar’ın Körfez Bölgesi’ndeki deneyiminden faydalanarak ve yapacağı kampanyalarla, sektörde %3 civarında alışveriş merkezi yabancı oranını 2018 sonunda %10’a çıkartmayı hedefliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi