Emekli Zamlı maaşları tam liste

mları belli olan 11.5 emekli ve 3 milyon kamu çalışanının yeni maaşları hesaplandı. hesaplan maaşlar haberimizde teknobilgi.com ayrıcalığı ile sizlerle yorumlarınızı bekliyoruz.

Emekli Zamlı maaşları tam liste
Emekli Zamlı maaşları tam liste Tugrul Demir
Bu içerik 806 kez okundu.

MEMUR EMEKLİLERİ: Temmuz ayında almaları gereken maaşlarını Ramazan Bayramı nedeniyle cebine erken koydu. 22-23 Haziran'da maaş ödemeleri hesaplarına yatırıldı. Yaklaşık 2 milyon memur emeklisine, çifte artışın getireceği zam farkı ise bu ay içerisinde verilecek. Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) duyuracağı tarihte memur emeklileri zam farklarını alacak. Halen en düşük memur emeklisi maaşı, bin 750 lira seviyesinde bulunuyor. Bu maaş yapılacak yüzde 6.92 artış ile bin 871 TL'ye yükselecek.

MEMUR: En düşük memur maaşı ise 2 bin 558 liradan 163 lira artışla 2 bin 721 liraya yükselecek. Memurların maaşları ise her ayın 15'inde yatırılıyor. 15 Temmuz Cumartesi gününe denk geldiği için memurlar maaşlarını ve zamlarını 14 Temmuz Cuma günü ceplerine koyacak..

emekli maaşları ne kadar olacagını emekli maaşı ne kadar 2017 de belirlendir  hangi emekli ne kadar maaş alacak gibi sorularınızın cevabı  2017 emekli maaşı hesaplaması ve  ssk emekli maaşı hesaplama gibi sorularınıza cevabı belli oldu 
2017 de emekli olanlar ne kadar maaş alacak  ve  2017 de emekli olsam ne kadar maaş alırım  2017 ssk emekli maaşları tam listesi haberimizde 

SSK - BAĞ-KUR EMEKLİSİ: Bu yıl emekli olan SSK'lıya zamla birlikte en az 885 lira maaş bağlanacak. Yapılacak zamla 2000'den önce emekli olan bir SSK'lı emeklinin taban maaşı bin 485 liraya çıkacak. Bağ-Kur'lu esnafın taban maaşı bin 290 liraya yükselecek. SSK ve Bağ- Kur emeklileri zamlI maaşlarını, Temmuz'un 17'si ile 28'i arasında alacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi