En İyi 5 Ücretsiz VPN Hizmeti Belirlendi

VPN hizmetleri ile ilgili yapılan araştırmalar sonucunda bu yılın en beğenilen VPN hizmetleri listelendi.

VPN hizmeti, günümüzde birçok kişi tarafından kullanılıyor. Bu hizmetin özelliği bağlantılarınızı gizleyip şifrelemenize ve erişim sağlanamayan sitelere dahi erişim sağlamanıza yardımcı olmak. VPN hizmeti büyük ilgiye neden olurken, bu yılın en iyi VPN uygulamaları da belli oldu.

İnternet üzerinde her yaptığı hareketin takip edilmesinden hoşlanmayanların tercih ettiği VPN hizmeti, son yıllarda iyice yaygınlaşmaya başladı. VPN hizmetinin kullanılmasında birçok neden bulunuyor. Bunlardan ilki internet işlemlerinizin kimse tarafından görünmesini istemediğiniz zamanlarda söz konusu iken bazen de internete farklı bir ülkeden giriş yapıyor gibi görünebilirsiniz. Hatta herkesin kolaylıkla kullandığı Wifi ağlarına güven duymamanız bile bu hizmetten yararlanmanız için yeterli sebep oluyor.

Bu Yılın En iyi VPN Hizmetleri

Yapılan araştırmalar sonucunda bu yılın en iyi ücretsiz VPN bağlantıları belirlendi. Listede yer alan hizmetler ise şu şekilde sıralandı;

  1. CyberGhost VPN 6
  2. Tunnelbear
  3. VPN Book
  4. Open VPN
  5. Hotspot Shield Free

Bu hizmetler ücretsiz olduğu için veri kotası ya da hız sınırlaması gibi bazı sorunlarla karşılaşmanız doğal. Ancak yine de işinizi kesinlikle görecektir.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı