En Küçük Ekranlı Akıllı Telefon Vphone S8 Göründü!

Çin'de piyasaya sürülen Vphone S8 modelinde akıllı telefon özellikle ekran boyutu ile oldukça ilgi çekti. 1.5inç ekran boyutuna sahip olan telefon bir çok özellikle beraber geldi.

Akıllı telefonlar donanım, teknik özellikler ve ekran özellikleri gibi birçok alternatifi bir arada incelenip kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Çin piyasasına giriş yapan Vphone S8 marka akıllı telefon özellikle ekran boyutuyla kullanıcıları büyüledi. Dünyanın en küçük ekranlı akıllı telefonu ünvanını alan telefon gelişmiş özellikleriyle de dikkat çekti.

Vphone S8 Sadece 1.54inç Ekran Boyutunda

1.54inç gibi mini ekrana sahip olan Vphone S8, kıyaslama yapılırsa sadece Apple Watch akıllı saatinin ekran boyutu kadar büyüklükte. Telefon fonksiyonlarının bu boyutta cihazlarda da rahatça kullanılabileceğini daha önce akıllı saat modellerinde gözlemlemiştik. Vphone S8 modeli de bir akıllı saat ile akıllı telefonun birleştirilmiş hali denilebilecek özelliklere sahip.

Vphone S8 Teknik Özellikleri

64MB RAM içeren cihazda 128MB dahili depolama alanı mevcut. 380mAh gücünde bataryaya sahip olan Vphone S8, micro SIM portuna, FM radyo ve kulaklık girişine de sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Bir akıllı saatte bulunan kalp ritmi, adım ölçümü için gerekli sensörleri de barındıran cihaz şuan için sadece Çin’de satılacak. Yalnız Vphone S8 ile birlikte önümüzdeki dönem bu boyutta geliştirilmiş akıllı telefon modellerine sıkça rastlayacağımız aşikar.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı