Facebook Kullanıcı Kaybetmeye Başladı!

Sosyal medya devi Facebook yaşadığı o parlak günleri artık geride bırakıyor. Facebook'un kullanıcı kaybetmeye başladığı ortaya çıktı!

Facebook Kullanıcı Kaybetmeye Başladı!
Facebook Kullanıcı Kaybetmeye Başladı! Burak AYDIN
Bu içerik 545 kez okundu.

Sosyal medya devi Facebook şimdiye kadar pek ok kullanıcı için vazgeçilmez bir yer olmuştu. Facebook'un bu kadar fazla ilgi çekmesinin en önemli özelliklerinden birisi de diğer sosyal medya uygulamalarının sunduğunu tek bir yerden sunabilmesiydi.

Ancak Facebook son zamanlarda kullanıcıların artık sıkıldığı özellikleri hemen kendi bünyesinde sunmaya başladı. Bu anlamda Snapchat'in en sevilen özelliği olan Hikayeler özelliği Facebook'a da eklenmesiyle birlikte kullanıcıların Facebook'tan uzaklaşması da başlamış oldu.

Kendi platformları olan WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger'a Hikayeler özelliğini getirmesinin ardından kendi platformuna da getirmesinin ardından Facebook yeni şeyler getirmeye devam etmişti. Son olarak roket ikonuyla birlikte yeni nesil haber kaynağını kullanıcılara sunan Facebook ardından canlı yayın uygulamasını bilgisayarlara getirmesi kullanıcıları çok sinirlendirmişti.

Analistlerden gelen son raporlara göre Facebook'un yeni üye kayıtları yavaşladı. Facebook'un ayrıca üyelerini de kaybetmeye başladığı bu raporlarda görülüyor. Bakalım Facebook ilerleyen günlerde üyeleri için ne gibi adımlar atacak?

facebook facebook messenger hikayeler üye sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi