Facebook Messenger'a Gelen İfadeler Facebook Yorumlara da Geliyor

Sosyal medya devi Facebook'un geçtiğimiz aylarda Messenger uygulamasına eklediği beş duygu durumu ifadelerini artık Facebook yorumlarında da kullanabileceğiz.

Facebook Messenger'a Gelen İfadeler Facebook Yorumlara da Geliyor
Facebook Messenger'a Gelen İfadeler Facebook Yorumlara da Geliyor Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 608 kez okundu.

Facebook'un Beğen butonuna alternatif olarak sunulmaya başlanan beş duygu ifadesinin kullanım alanı genişliyor. Bir süre önce Messenger uygulamasında kullanıma giren ifadeler artık sosyal medya sitesinde yorumlar alanında da aktif oluyor. Messenger uygulamasında oldukça beğenilen bu yeni ifade özelliğini artık Facebook yorumlarında kullanma imkanına sahip olacağız. Böylelikle Facebook yorumlarına Beğen butonu yerine ifadeler de eklenebilecek.

Facebook yorumlarına Beğeni dışında ifade bırakmak için farenizi Beğen butonunu ifade eden baş parmak simgesinin üzerine getirmeniz yeterli oluyor. Bu durumda görebileceğiniz beş duygu ifadesinden istediğiniz ifadeyi yorumlara ekleyebileceksiniz.

Facebook'un yeni özelliği şimdilik masaüstü sürümde kullanılıyor. Güncelleme devam ederken mobil sitede bu özelliğin henüz kullanılmaya başlanmadığı ancak kısa sürede mobilde de yerini alacağı düşünülüyor.

Facebook tarafından yapılan açıklamada kullanıcıların Facebook'taki yorumlarında tepki durumlarını genişletmek amacıyla Facebook ifadelerinin sisteme eklendiği belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi