Facebook Messenger'a İki Yeni Önemli Özellik Geliyor!

Facebook'un mesajlaşma servisi olan Facebook Messenger'a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Messeger'a şimdi de iki önemli yeni özellik geldi.

Facebook Messenger'a İki Yeni Önemli Özellik Geliyor!
Facebook Messenger'a İki Yeni Önemli Özellik Geliyor! Burak AYDIN
Bu içerik 481 kez okundu.

Kısa bir süre önce sosyal medya devi Facebook, mobil platformlara sunduğu canlı yayın özelliğini bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlara getirmişti. Facebook ayrıca son olarak Messenger'a yeni bir güncelleme ile birlikte kullanıcıların gönderdiği ifadeler olduğu gibi gönderebilecek.

Facebook'un Messenger hizmetinde artık uzun süredir konuşulan beğenmeme özelliği de kullanılabilecek. Grup konuşmalarını daha iyi hale getirmek için sunulan "beğenmeme" özelliği de Facebook Messenger'da kullanılabilecek. Ayrıca Messenger üzerinde gönderilen mesajlara kullanıcılar hızlıca evet ya da hayır yanıtını verebilecek. Bu yeni özellikler birlikte artık yazarak cevap verme zorunluluğu ortadan kalkmış olacak.

Facebook Messenger'a ayrıca bir diğer Facebook şirketi olan WhatsApp'ta olduğu gibi kullanıcıları etiketleme özelliği de geliyor. WhatsApp gruplarında olduğu gibi Facebook gruplarında da kullanıcılar bir mesajı direkt o kişiye "@" işareti ile etiketleyip gönderebilecek. Facebook Messenger'a gelen bu önemli özellikler kısa bir süre sonra tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek. 

 

facebook facebook messenger whatsapp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi