Facebook Messenger'a Önemli Özellikler Geliyor!

Sosyal medya devi Facebook'un önemli servislerinden olan ve pek çok kişinin görüşmelerini sağladığı Messenger platformuna önemli özellikler geliyor.

Facebook Messenger'a Önemli Özellikler Geliyor!
Facebook Messenger'a Önemli Özellikler Geliyor! Burak AYDIN
Bu içerik 589 kez okundu.

Facebook yetkililerinin yaptığı açıklamalara göre Messenger servisi hızlı mesajlaşma hizmetini daha hızlı bir arayüz ile sağlayacak. Messenger platformunu daha kullanışlı hale getirmek için yeni şeyler üzerinde çalışan Facebook bu anlamda kısa bir süre içinde Messenger uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlayacak.

Gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte Messenger'da tasarım ve işlevsellik konusunda önemli değişiklikler olacak. Öncelikli olarak ana sayfada önemli değişikliklere gidilmesi beklenen Facebook Messenger'da kullanıcıların servisi kullanmaları için önemli kullanım kolaylıkları da getirilecek.

Yeni görünümde ana sayfanın altına bir bar ekleyecek olan Facebook bu sayede Messenger hizmetinde kullanıcıların kullanabilecekleri servisleri hızlıca sunacak. Kullanıcılar bu bar'da hızlıca; hızlı arama, kamera, kişiler ve oyun hizmetlerinden yararlanabilecek.

faccebook-messenger

Facebook'un önemli yetkililerinden olan David Marcus Messenger hizmetine gelecek olan yenilikler için " Messenger hizmetine çok önem veriyoruz. Messenger'ı tüm kullanıcıların ve işletmelerin kullanacağı vazgeçilmez bir iletişim merkezi haline getirmek adına sıkıca çalışıyor ve servis üzerinde önemli değişiklikler yapıyoruz" açıklamasında bulundu.

Facebook'un Messenger hizmetinin yeni halinin ne zaman kullanıma sunulacağı ise bilinmiyor. 

facebook messenger
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi