Facebook Messenger’da Oyun Devrimi!

Facebook'un mesajlaşma servisi olan Facebook Messenger bilinidği gibi özel günlerde kullanıcılara çeşitli oyunlar sunuyordu. Messenger'da oyunlar artık kalıcı hale gelecek!

Konuşma esnasında ya da beklerken sıkılmamak için kullanıcılara Facebook Messenger oyun kapılarını açıyor. Messenger son olarak Gameroom’u kullanıcılarına duyurmuş ve bu sayede PC oyun dünyasında bende varım demişti. Facebook Messenger şimdide iki kullanıcı arasında rekabeti sağlayacak ve kullanıcıların keyifli vakitler geçirmesini sağlayacak yepyeni oyunlar Facebook Messenger’a ekleniyor. Messenger üzerinde daha önce bilindiği gibi gizli halde satranç, basketbol ve futbol oyunları yer almıştı. Messenger şimdide bu oyunlara daha da önem verecek.

Messenger’da Oyun Devrimi!

Facebook’un Messenger’a dahil edeceği bu oyunlar Instant Games ( Anlık Oyunlar ) olarak isimlendiriliyor ve bu özellik geliştiricilerede açılacak. Gelen haberlere göre Facebook bu konu hakkında önümüzdeki aylarda duyurusunu gerçekleştirecek. Facebook’un mesajlaşma servisi olan Messenger üzerinde sohbet penceresinden ayrılamdan her iki kullanıcı kendi aralarında oyunlar oynayabilecek bu sayede sohbetler daha eğlenceli bir hal alacak. Facebook’un Messenger’a ekleyeceği oyunları önümüzdeki süreçte göreceğiz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı