Facebook Reklam Vermek

Reklamverenlere Instant Articles’dan, Hedef Kitle Ağı’ndan ve video-içi reklamlardan (in-stream ads) ayrılmak gibi yetkileri halihazırda sunan Facebook Reklam, kontrol seçeneklerini genişlettiğini açıkladı. Facebook Reklam, önümüzdeki aylarda yeni kontrol seçeneklerini kullanıma sunmasının yanı sıra mevcut kontrollerin de daha kolay kullanılmasını sağlayacak.

Facebook Reklam Vermek
Facebook Reklam Vermek Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 691 kez okundu.

 

Söz konusu güncellemeler arasında yer alan yenilikler şöyle:
Kampanya öncesi şeffaflık: Facebook Reklam, Hedef Kitle Ağı, Instant Articles ve video-içi reklamlar için kapsamlı, yayıncı seviyesi şeffaflık sunacak. Yayıncılar, ilk kez kampanyalarını yayına almadan önce reklamlarının nerelerde çıkabileceğine dair bir liste görebilecek.
Hesap seviyesinde engelleme: Engelleme sürecini kolaylaştırmak doğrultusunda reklamverenler engelli listelerini her kampanyaya veya reklam setine girmelerine gerek kalmadan, hesap seviyesinde uygulayabilecek.
Hedef Kitle Ağı’nda videoların nasıl yerleştirildiğine dair seçenekler: Facebook Reklam, reklamverenlere nasıl bir video yerleştirme (örneğin, in-stream veya native ve interstitial) istediklerini belirtme seçeneğini sunmaya başlayacak.

Facebook Reklam, Hedef Kitle Ağı, Instant Articles ve video-içi reklamlar için işletmelere daha fazla şeffaflık, kontrol ve iyi deneyimler sağlamaya yönelik çalışmalarına devam edecek.
Konuyla ilgili resmi blog yazısı https://www.Facebook Reklam.com/business/news/more-contro... adresinde yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi