Facebook'ta Önemli Yenilik!

Sosyal medya devi Faceook kısa bir süre içerisinde çok önemli bir özelliği olan yorum sistemini baştan aşağıya değiştirecek. İşte tüm detaylar.

Facebook'ta Önemli Yenilik!
Facebook'ta Önemli Yenilik! Burak AYDIN
Bu içerik 455 kez okundu.

Facebook ilk kullanıma sunulduğu günden beri yorum özelliğiyle geliyordu ve Facebook'un yorum özelliği pek çok kişi tarafından seviliyordu. Facebook'un yorum beğenme ya da yoruma yanıt verme gibi özelliklerinin olmadığı durumdalar Facebook'un yorum özelliği çok zor kullanılıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda Facebook bu yorum özelliğini çok geliştirdi. 

Yeni gelen bir habere göre Facebook zaten gelişmiş olan yorum sistemini yeniden tasarlayacak. Sızdırılan ekran görüntülerine göre yorum sisteminin yeni tasarımı çok daha basit bir yapıda karşımıza çıkıyor. Facebook'un Facebook Messenger servisini anımsatan Facebook'un yeni yorum sisteminde yapılan her yorum bir baloncuk içinde görünüyor. Bir konunun altında yapılan yorumlara verilen yeni cevaplar ise Facebook'un hali hazırda kullanılan yorum sisteminde olduğu gibi biraz daha yanda ve yine bir baloncuk içerisinde yer alıyor. Daha ferah ve modern bir yapıya kavuşan Facebook'un yeni yorum sisteminin ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. 

Bakalım Facebook bu yeni yorum sistemini ilk olarak hangi platforma sunacak?

 

facebook yorum facebook messenger
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi