Fahriye Evcen’den İz Bırakan Görüntüler

Koton, marka yüzü Fahriye Evcen’le sezonun üçüncü reklam filmini kaban koleksiyonuna çekti. “Şimdi İz Bırakan Kabanlar Moda!’’ sloganlı reklam kampanyası, 9 Kasım’dan itibaren TV kanallarının yanı sıra açık hava, yazılı basın ve dijital mecralarda yer alıyor.

Fahriye Evcen’den İz Bırakan Görüntüler
Fahriye Evcen’den İz Bırakan Görüntüler Nehir Karakoçak
Bu içerik 1347 kez okundu.

Koton’un rengarenk kaban tasarımları ile ekran karşısına geçen Fahriye Evcen, sezonun üçüncü reklam filminde sisler arasında görüntüleniyor. Canlı renkler, oversize ve ekose trendlerini sezona kaban koleksiyonuyla yansıtan Koton, marka yüzü Fahriye Evcen ile birlikle renkli ve canlı geçecek kış sezonunun mesajını veriyor.

 

Renkli kabanların renkli sis efektleriyle Fahriye Evcen’in güzelliğine eşlik ettiği reklam filmi, sezona iz bırakacak görüntüler ortaya koyuyor. Sarı, kırmızı ve mavinin önderliğinde devam edecek sezonun ipuçlarını veren Koton Kaban Koleksiyonu, oversize modelleri, ekose desenleri ve capcanlı renkleri ile dikkat çekiyor.

 

‘’Moda Koton’da’’ reklam serisinin devamı olan ‘’Şimdi İz Bırakan Kabanlar Moda!’’ sloganının kullanıldığı reklam filmi 9 Kasım tarihi itibarıyla TV kanallarının yanı sıra açık hava, yazılı basın ve dijital mecralarda yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi