Fake Love New York Times Tarafından Satın Alındı!

Dünyanın en büyük habercilik alanında aktif rol oynayan New York Times firması, Sanal Gerçeklik alanında aktif olan Fake Love satın aldı!

Dünyanın en popüler firmalarından olan New York Times, filmlerde ve dizilerde konu olan gazetecilik alanında her ne kadar popüler olsa da günümüzde bunun yanında Teknoloji alanında oldukça önemli girişimleri ve çalışmaları bulunuyor.

Firma Nisan ayında yapılan açıklamaya göre çekeceği yeni bir VR filmini ücretsiz olarak yayınlayacağı ve bunun içinde tam olarak 300 bin basit düzeyde CardBoard dağıtacağını söylemişti.

Bu haberin yanı sıra Fake Love firmasını satın alan New York Times, sektörde ne kadar ciddi bir çalışma içerisinde olduğunu gösteriyor. Fake Love firması, geçtiğimiz senelerde VR alanında Google, İntel ve Youtube gibi alanında popüler firmalara hizmet vermiş önemli bir isim olduğunu sizlere yansıtalım.

New York Times firması, geçen sene tam kendi abonelerine ücretsiz olarak 1 milyon CardBoard dağıtarak bu sektörün canlanması için önemli bir atılım yapmıştı. Bu girişimleri başarılı olacak ki Fake Love firmasını satın alarak işin boyutunu daha da büyütmeyi hedefliyor. Şuan bu firmayı ne kadar fiyata satın aldığı ve şirket politikasında bir değişiklik olacak mı sorularının cevabı bulunmuyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı