Felis’ten Küçük MİÇO’lara Büyük Ödül!

Türkiye’nin en büyük meyve şirketi Anadolu Etap, bu yıl 12.si düzenlenen MediaCat Felis Ödülleri’nde biri Felis Büyük Ödülü olmak üzere toplam 7 ödülün sahibi oldu. Misafir İşçi Çocukları- MİÇO projesiyle Felis Büyük Ödülü ve 4 Başarı Ödülü’nü almaya hak kazanan Anadolu Etap, Sürdürülebilir Yaşam Projesi ile de Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Anadolu Etap, bu yıl tüketicileriyle buluşturduğu Doal Meyveden Şeker lansmanıyla da Başarı Ödülü aldı.

Felis’ten Küçük MİÇO’lara Büyük Ödül!
Felis’ten Küçük MİÇO’lara Büyük Ödül! Nehir Karakoçak
Bu içerik 697 kez okundu.

Türkiye’nin en büyük meyve şirketi Anadolu Etap, pazarlama iletişimine yön veren MediaCat Felis Ödülleri’nde bu yıl 7 ödülle taçlandırıldı. Anadolu Etap, hayata geçirdiği 3 proje ile 2017 yılı Felis Ödülleri’nde KSS, Eğitim Alanı, PR ve Medya kategorilerinde 1 Felis, 6 adet de Başarı ödülünü almaya hak kazandı. Anadolu Etap’a Felis Büyük Ödülü’nü kazandıran Misafir İşçi Çocukları-MİÇO- projesi ise tam 4 kategoride Başarı ödülünün sahibi olarak büyük bir başarıya imza attı.

 

Hayata geçirdikleri projelerin ödüllere layık görülmesinden büyük bir gurur ve memnuniyet duyduklarını söyleyen Anadolu Etap Genel Müdürü Demir Şarman, “ Anadolu Etap olarak kuruluşumuzdan bugüne sosyal, ekonomik ve çevresel sürdürülebilirliği en önemli değerimiz olarak görüyoruz. Bu anlamda hayata geçirdiğimiz proje, çalışma ve ürünlerimizin MediaCat Felis gibi ülkemizin saygın ve önemli ödülleriyle taçlandırılması bizi, ne kadar doğru yolda olduğumuza dair motive ediyor, gururlandırıyor. Ülkemizin yarınları olan çocuklarımızın geleceğe umutla bakması ve özellikle tarım sektöründeki kadınlarımızın ekonomiye daha fazla katılması adına yaptığımız çalışmalara aralıksız devam edeceğiz. Aldığımız tüm ödüller geleceğe umutla bakan bir Türkiye için. Herkese çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.

 

Türkiye’nin geleceği MİÇO’lara Felis’ten Büyük Ödül!

 

Çanakkale ve Balıkesir’de bulunan meyve çiftliklerinde misafir ettiği mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarının eğitim ve gelişimlerine kesintisiz devam edebilmesi için hayata geçirdiği MİÇO (Misafir İşçi Çocukları) projesi ile Çocuklara ve Gençlere Yönelik KSS kategorisinde Felis Büyük Ödülü’nü kazanan Anadolu Etap, yine MİÇO projesiyle Eğitim Alanı, PR, Medya ve KSS kategorilerinde de Felis Başarı ödüllerini kucakladı. Anadolu Etap, çiftliklerinde misafir ettiği ve sayısı bu yıl 160’a ulaşan MİÇO’ların yeni beceriler kazanarak, yarınlara daha umutlu bir şekilde bakabilmeleri için çiftliklerinde kesintisiz eğitim ve gelişim imkanı sağlıyor.

 

Sürdürülebilir Tarım İlkelerini yayınlayan ilk şirket Anadolu Etap’a Başarı Ödülü!

 

12. MediaCat Felis Ödülleri’nde Sürdürülebilirlik kategorisinde de Başarı ödülünün sahibi olan Anadolu Etap, Türkiye’de sürdürülebilir tarım ilkelerini yayınlayan ilk tarım şirketi olarak ön plana çıkıyor. Türkiye tarımının ve tarıma dayalı sanayisinin gelişiminde öncülük ederek, özellikle kadın işgücüne ve hem ekonomik hem de çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlayan Anadolu Etap, meyvelerini de “Duyarlı ve Kontrollü Tarım” uygulamalarıyla yetiştiriyor.

 

Şekere en doğal alternatif Meyveden Şeker’in lansmanına da ödül!

 

Anadolu Etap çatısı altında Türkiye’nin ilk meyve markası Doal’ın 2017 yılında tüketiciyle buluşturduğu yeni ürünü Doal Meyveden Şeker de 12. MediaCat Felis Ödülleri’nden ödülle döndü. PR başlığı altında Lansman/ Relansman kategorilerinde Başarı ödülünün sahibi olan Doal Meyveden Şeker, koruyucu ve katkı maddesi içermemesi, düşük glisemik indekse sahip olması ve elmayı en saf haliyle sofralara taşımasıyla, rafine şekere doğal ve güvenilir bir alternatif olarak tüketicilerin beğenisini topluyor.

 

 

Anadolu Etap Hakkında:

Türkiye’nin en büyük meyve şirketi Anadolu Etap, Anadolu Grubu, Özgörkey Holding ve dünyanın en büyük portakal suyu üreticilerinden Brezilyalı Cutrale Grubu’nun işbirliği ile kendi fabrikalarında oluşan yüksek kaliteli meyve suyu hammadde ihtiyacını ve taze meyve sektöründeki talebi karşılamak amacıyla 2010 yılında yatırımlarına başladı. Meyve suyu operasyonlarına yaptığı yatırımlar sonucu Mersin ve Denizli’de bulunan fabrikalarında 2016 yılında 3.000 köyden aldığı 180 bin ton meyveyi işlemiştir. Ağustos 2017’de 3. Meyve suyu fabrikasını Isparta’da açan Anadolu Etap, ilk Meyve Paketleme Tesisini yakın zamanda Gönen’de faaliyete alacaktır. Anadolu Etap, Amerika’dan Japonya’ya uzanan geniş bir coğrafyada müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. İlk fidanını 23 Nisan 2011 tarihinde diken Anadolu Etap bugün 6 farklı bölgede, 25 bin dekar alanda kurulu 7 çiftliğinde 3 milyon 500 bin dikili meyve ağacına sahiptir. Anadolu Etap tüketicilerin hem çocukları hem de kendileri için doğallığından şüphe duymadan, güvenle tüketebilecekleri Türkiye’nin ilk sertifikalı meyve markası Doal’ı Aralık 2015 tarihinde piyasaya sunmuştur. Anadolu Etap uluslararası geçerliliği olan Global G.A.P ve Türkiye’de geçerli olan İyi Tarım Uygulamaları sertifikalarına sahiptir. Aynı zamanda 2016 yılında Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü bahçeleri ve paketleme tesislerini denetleyerek, meyvelerin kalıntı testlerinden güvenle geçtiğini onaylamıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi