Fenomen Olmak Çok mu Zor?

Bilgi ile paylaşımların her geçtiğimiz gün bir çığ gibi büyümekte olduğu sanal dünyada, fenomenler ve de reklamcı tabiriyle influencer durumdaki kişiler, milyonlarca sayıdaki insanın hayalini süslemekte olan ve feyz almış oldukları kişiler durumuna geldi.

Fenomen Olmak Çok mu Zor?
Fenomen Olmak Çok mu Zor? Mahmut Şahan
Bu içerik 653 kez okundu.

Bilgi ile paylaşımların her geçtiğimiz gün  bir çığ gibi büyümekte olduğu sanal dünyada, fenomenler ve de reklamcı tabiriyle influencer  durumdaki kişiler, milyonlarca sayıdaki  insanın hayalini süslemekte olan ve feyz almış oldukları kişiler durumuna geldi. 


Sosyal medya ağları içerisinde çok ciddi kitleleri bulunan elinde tutan, bir farklı deyişle ünlü kişilere fenomen veyahut influencer demekteyiz. Bu bahsi geçen kişiler, yapmış oldukları paylaşımlara aldıkları binlerce sayıda beğeni, paylaşım ve türlü etkileşimlerle markaların da ilgilerinin odağı durumunda.

Bir fenomen olmanın yolunda, fazla sayıda paylaşım yapmanın özel bir esprisi yok. Ne kadar fazla paylaşım yaparsanız yapın, sizin kendinize ait  olan bir tarzınız ve de kitleniz yok ise bu paylaşımlar çok büyük bir oranda havada kalmış olacaktır. Takipçi kazanmanın konusunda da organik ve de inorganik olmak üzre 2 farklı yol mevcut. İnorganik  olan takipçi almaya hiç bir şekilde güvenmeyin bu doğallıktan çok uzak bir profile sahip olmanıza neden olacaktır.

Organik bir büyüme ise genel olarak çok hızlı gelişmemekte. Kendinize ait bir takipçi kitlenizi oluşturmanız gerekmektedir diyebiliriz. Paylaşımları yapacak olduğunuz konuyla alakalı durumdaki kişileri sosyal medyalarda takibe alarak, karşılık bir şekilde takip elde etmeniz fazlasıyla büyük olasılıktır. Böylelikle kitlenizi büyütebilirsiniz ve  de direkt bir şekilde sizinle alakalı kişiler olacağından dolayı paylaşım etkileşimi de artmış olacaktır.

 

sosyal medya paylaşım fenomen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi