FİDYE YAZILIMLARA KARŞI ÇOK KATMANLI SAVUNMA

Gelecek nesil güvenlik çözümleri inşa etmek için gayretle çalışan global antivirüs yazılım kuruluşu Bitdefender, fidye yazılımlara karşı mükemmel koruma ve yepyeni özellikleriyle 2018 sürümünü yayınladı. Çok katmanlı fidye koruması, gizlilik koruması ve gelişmiş tehdit koruması Bitdefender 2018 bireysel ürün serisi ile bir araya geldi.

FİDYE YAZILIMLARA KARŞI ÇOK KATMANLI SAVUNMA
FİDYE YAZILIMLARA KARŞI ÇOK KATMANLI SAVUNMA Nehir Karakoçak
Bu içerik 476 kez okundu.

Yenilikçi güvenlik çözümleri sağlayıcısı Bitdefender, 2018 bireysel ürün grubunu yayınladı. Yıkıcı Wannacry ve Petya fidye yazılımlarını baştan tespit eden ve tüm kullanıcılarını koruyan Bitdefender tüketici çözümleri şimdi siber suçlular için daha da zorlayıcı. Kullanıcılar, 2008 yılında üretilen ve sürekli geliştirilen makine öğrenimi ve yapay zekaya dayalı teknolojilerin 9. neslinden faydalanacaklar.

 

Bitdefender 2018, ev kullanıcılarına elit güvenlik sağlıyor ve bilgisayarınızı yavaşlatmayacak hafifliğe sahip olduğu konusundaki itibarını korurken, günümüz dünyasının sofistike hack saldırılarında kişisel gizliliği garanti altına alıyor.

 

Fidye Yazılımlara Karşı Çok Katmanlı Savunma

 

Ödüllü serinin yeni jenerasyonu birçok algılama filtresinden kaçan ve kullanıcıların belgelerini şifreledikten sonra şifreyi çözmek için fidye isteyen kötü amaçlı yazılım salgını fidye yazılımlara karşı çok katmanlı savunma sunuyor.

 

Dosyalarınız Güvende

 

Gerçek Zamanlı Koruma bilinen tüm tehditleri anında durdururken, Gelişmiş Tehdit Savunması, en yeni tehditleri bile tespit etmek ve engellemek için davranış kalıpları buluyor. Ek bir koruma olarak, yeni Safe Files (Güvenli Dosyalar) özelliği hassas dosyaların yetkisiz olarak değiştirilmesini engelliyor.

 

Gizliliğiniz için Webcam Koruması

 

 

Bitdefender’in son ürün grubunda, webcam casusluğunu önleyen, meraklıları, şantajcıları ve diğer yabancıları uzaklaştıran Webcam Koruma gibi yeniliklerle birlikte, devlet destekli casusluk, kitle veri hırsızlığı ve bilgisayar korsanlarının yaygınlaşma döneminde kullanıcılar arasında artan bir endişe olan kullanıcı gizliliği de artırılıyor.

 

IOS ve Android için Hesap Gizliliği

 

Yeni Güvenlik Duvarı, teknolojiye meraklı olmayan kullanıcıların da bu temel güvenlik özelliğinden tam olarak yararlanmasını kolaylaştırıyor. IOS ve Android için Hesap Gizliliği, e-postalarınızın sızdırılmış olup olmadığını, sonraki hedefli saldırılarda veya gasplarda kullanılıp kullanılamayacağını kontrol ediyor.

 

Dünya çapında 500 milyon kullanıcının güvendiği Bitdefender, doğru Şifre Yönetimi ve Güvenli Tarama ile Antivirus Plus, Internet Security ve Total Security’de kapsamlı ve kullanışlı güvenlik sunan yeni özellikler sağlıyor.

 

Bitdefender'in Tüketici Çözümleri Başkan Yardımcısı Ciprian Istrate, “Kullanıcılara yönelik günlük riskler tarihte hiç olmadığı kadar ciddi bir noktada. Bitdefender 2018 bireysel ürün serisiyle bunun üstesinden geliyor. Bitdefender 2018 şirketin müşterilerini, gizlilik kaybından fidye taleplerine kadar tüm büyük tehditlere karşı katmanlı bir yaklaşımla koruma felsefesini geliştirdi.” açıklamasında bulundu.

 

Bitdefender’in bireysel ürün serisi, tehditlerle savaşma yeteneğinin diğer güvenlik çözümlerinden daha iyi olduğunu kanıtlayarak güvenlik analistleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testlere öncülük ediyor. Son altı yıldır, Almanya merkezli bağımsız güvenlik değerlendirme kuruluşu AV-TEST’in gerçekleştirdiği testleri domine ederek “En iyi Performans” ve “En iyi Koruma” ödüllerini kazanan Bitdefender, bununla birlikte Avusturya merkezli bağımsız test laboratuvarı AV Comparatives tarafından da “Yılın Üstün Güvenlik Ürünü” ödülüne layık görüldü.

 

Türkçe Dil Desteği

 

 

Türkiye’deki kullanıcılar mükemmel korumaya Türkçe dil desteği ile sahip olabiliyorlar. Bitdefender Türkiye Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu Türkiye kullanıcılarını ilgilendiren bu yeniliği, “2018 sürümü webcam koruması, IOS işletim sistemi desteği, fidye yazılımlarına karşı çok katmanlı savunma gibi yeni ve geliştirilmiş özelliklerle gelirken bunun yanı sıra Türkçe dil desteği ile de kullanıcılarımız daha rahat kullanabilecekleri bir güvenlik yazılımı ile buluşuyorlar.” sözleriyle açıkladı.

 


Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:

2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır. Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.

 

Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi