FİFA 2017 çok güçlü geliyor!

Fifa 2017, demo sürümü ile karşınıza çıkmaya ve PES 2017’ye rakip olmaya hazırlanıyor. İşte, son detaylar..

Gerek Playstation, gerek Xbox gibi oyun konsollarına her yıl yepyeni oyunlar geliyor ve video oyunların bu rekabeti gün geçtikçe artıyor. Bir rekabet de; elbette geleneksel futbol oyunlarında var. Geleneksel olarak oynanan ve internet kafelerde bolca görülebilen turnuvaları düzenlenen bu futbol oyunlarının tarihi, Winning Eleven’e dayansa da; günümüzde büyük bir rekabetin PES ve Fifa arasında yaşandığı da bir gerçek. Geçtiğimiz ay duyurulan Pes 2017 demo sürümünden sonra, Fifa da çalışmalarını hızlandırıp, Fifa 2017 demo sürümünü hazırladı ve oynanabilir duruma soktu. Yakın zamanda tüm platformlara giriş yapacak bu demo hizmetine katılabilmek ve Fifa 2017’yi ilk oynayanlardan biri olmak için ise yapmanız gerekenler oldukça basit.

Demo Tarihi Kesinleşti

Alınan bilgilere göre demo tarihinin 13 Eylül 2016 olduğu belirtiliyor. Fifa 2017, muhtemelen o tarihte, pek çok platform ve ülke için devrede olacak ancak henüz hangi ülkeler ve hangi oyun platformları üzerinden oynanabildiği hakkında da kesin bir bilgiye sahip değiliz.

Türkiye’ye Gelmeyebilir

Fifa 2017 Demo, ilk etapta Türkiye’ye açılmayabilir ancak platformunuzdan direkt ülke değiştirerek bu demo sürümüne erişebilmeniz de muhtemelen mümkün olacaktır. Elbette, öncelikle sahip olduğunuz platforma bu demo sürümünün gelmiş olması bekleniyor.

Yenilikler Açıklanacak

Fifa 17, demo sürümündeki yenilikleri ile aynı zamanda oyunda varolan takımları da açıklamış olacak. Oyunda, Real Madrid’den Chelsea’ye kadar pek çok devin olmasının beklendiği gibi; aynı zamanda Gamba Osaka gibi takımların da bulunması bekleniyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı