Fitbit Charge 2 Hem Akıllı Bileklik Hem Akıllı Saat!

Fitbit akıllı saat üreticisi, önümüzdeki birkaç ay içerisinde tanıtmasını beklediğimiz iki akıllı bileklik cihazından Fitbit charge 2 modeli, akıllı saat olarak ta görev yapacak!

Akıllı bileklik ile alakalı bir önceki yazımızda Fitbit markasının çıkarmasını planladığı iki adet akıllı bileklik modelinden birisini sizlerle paylaşmıştık. Markanın ikinci ürünü ise biraz farklı özelliklere sahip! Fitbit charge 2 adıyla gelen cihaz, hem akıllı bileklik görevi görürken hem de akıllı saat izlenimi verdiğini söylemek gerekiyor.

Fitbit charge 2 üzerinde bulunan LCD ekran sayesinde akıllı saat görev de gören bu bileklik, diğer bileklik modellerinden biraz daha pahalı olması bekleniyor. Bu modelde bulunan LCD panel ile büyük bir enerji ihtiyacı ortaya çıktığı için, diğer cihazına nazaran daha düşük bir şarj süresi ile çıkması muhtemel olarak karşılanıyor. Fitbit charge 2 fiyatı konusunda da yapılan tahminler, biraz yüksek olacağı konusunda hemfikir oluyoruz.

Fitbit Charge 2 Özellikleri

Bu akıllı bileklik cihazının en önemli ve ilgi çekici yanı, üzerinde bulunan LCD panel sayesinde kullanıcı ile etkileşime geçme imkanının sunulması oluyor. Burada bildirimlerin görünmesi yanında birde aktif olarak saat yer alıyor.

Ayrıca diğer akıllı bileklik modellerinde bulunan uyku takibi, spor takibi, çoklu spor ve veri depolama özellikleri yer alıyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı