Fossil Şirketine Ait Olan Q Control Resmen Duyuruldu

Dünya üzerindeki en büyük saat üreticilerinden bir tanesi Fossil, akıllı saat sektörü içerisinde de bir zamandır Android Wear ile birlikte yer almakta.

Fossil Şirketine Ait Olan Q Control Resmen Duyuruldu
Fossil Şirketine Ait Olan Q Control Resmen Duyuruldu Mahmut Şahan
Bu içerik 821 kez okundu.

Dünya üzerindeki en büyük saat üreticilerinden bir tanesi Fossil, akıllı saat sektörü içerisinde de bir zamandır Android Wear ile birlikte yer almakta. Sene başında tanıtılmış olan 300 değişik akıllı saatin yanında şimdi ise Fossil Q Control isimli ürün tanıtıldı.

Fossil şirketinin yeni akıllı saati olan Q Control, görmeye alışmış olduğumuz akıllı saatlere daha fazla benzeten tasarımı ile dikkat çekmekte.

Mekanik bir şekilde değilde daha teknolojik olan  bir görünümün hakim bulunduğu akıllı saat içerisinde sportif tasarım çok büyük bir beğeni kazanmakta. Öteki modellerde yer aldığı gibi yuvarlak bir şekilde tasarlanmış olan Q Control, Google şirketinin giyilebilir cihazlara geliştirmiş olduğu Android Wear 2.0 isimli işletim sistemi ile beraber geliyor.

Donanım kısmında ise tekrar Qualcomm şirketinin giyilebilir cihazlara geliştirmiş olduğu Snapdragon Wear 2100 isimli işlemcisi kullanılır iken 4 GB'lık bir RAM ve de 24 saate ulaşan kullanım ömrü sunulmakta.

Android işletim sisteminin 4.3 ve de üstü bütün Android cihazların yanı sıra iPhone modelleri ile de uyumlu bir şekilde çalışabilen Fossil şirketinin yeni akıllı saati 275 dolar tutarındaki fiyat etiketiyle bugün itibariyle online ve yerel mağazalar içerisinde satışa sunulmaya başlanmış oldu. Ülkemizde satışa çıkacak fiyatı ve 
 de satış tarihi de halen resmi bir şekilde açıklanmadı.

fossil Q control akıllı saat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi