Galaxy C7 Pro Özellikleri Kesinlik Kazandı

Samsung, C serisi akıllı telefonlarına yeni bir üye daha katmaya hazırlanıyor. Firmadan gelen bilgilere göre Galaxy C7 Pro modelinin özellikleri belli oldu. İşte detaylar..

Samsung’un orta segment akıllı telefonları ailesine bir üye daha katılacak. C7 Pro modeli ile gelecek olan cihazın özellikleri netlik kazandı.

Hindistan için test ürünlerinin gönderildiği belirtilen Galaxy C7 Pro modelinin tasarımsal yönden metal kasa ile birlikte geleceği kesinleşmiş oldu. Bunun yanında cihaz, üst düzey donanımlarla kullanıcılara sunulacak.

Galaxy C7 Pro Özellikleri

5.7inç Quad HD ekran özellikleri ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak olan model özellikle büyük ekran bağımlıları için birebir olarak dizayn edilmiş görüntü kalitesi sunuyor. Cihazın işlemcisi hakkında kesin bilgi elde edilememiş olmasına rağmen Qualcomm serisinin üst düzey işlemcisinin bu modelde yer alacağı belirtiliyor.

C7 Pro tam görsel için resme tıklayınız

C7 Pro tam görsel için resme tıklayınız

Galaxy C7 Pro modelinin 200 doların üst seviyesinde bir rakamla satışa sunulacağı görsellerde paylaşılırken 32GB C7 modelinin 400 dolar etiket fiyatıyla satıldığını düşünürsek Galaxy C7 Pro modelinin bu fiyatın üzerinde bir rakamla kullanıcılara sunulması bekleniyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı