Galaxy Note 8 Modeline Çok Yoğun Bir İlgi

Samsung şirketine ait Galaxy Note 8 modelinin şimdiye kadarki sürede en fazla ön sipariş hızına ulaşmayı başaran ve 5. gün içerisinde Note 7 modelinden yaklaşık olarak 2.5 kat daha da hızlı bir ön sipariş almayı başarmış Note cihazının olduğu açıklandı.

Galaxy Note 8 Modeline Çok Yoğun Bir İlgi
Galaxy Note 8 Modeline Çok Yoğun Bir İlgi Mahmut Şahan
Bu içerik 797 kez okundu.

Samsung şirketine ait Galaxy Note 8 modelinin şimdiye kadarki  sürede en fazla ön sipariş hızına ulaşmayı başaran ve 5. gün içerisinde Note 7 modelinden yaklaşık  olarak 2.5 kat daha da hızlı bir ön sipariş almayı başarmış Note cihazının olduğu açıklandı. 

Samsung Galaxy Note 8 için ön sipariş sürecinin ilk 5 gününde 650 bin sipariş verildi.

Note markası geçen yıl Note 7 ile yaşadığı pil patlamalarının ardından güçlü bir şekilde ilerliyor. Şirket, ABD'deki daha fazla müşterinin, aynı dönemde önceki yıllarda sattığı diğer Note'lara göre Note 8'in daha fazla sattığını duyurdu.

Samsung mobilin başındaki isim DJ Koh, ön siparişin başlamasının ardından 40 ülkede toplam 650 bin sipariş aldıklarını belirtti. Koh, bunun Note 7’den 2.5 kat daha hızlı olduğuna dikkat çekti.

Note 8, 23 Ağustos’ta tanıtıldıktan sonra 24 Ağustos’ta ön siparişe çıkmıştı. Cihaz, 930 fiyat etiketiyle şu ana kadar Samsung'un en pahalı akıllı telefonlarından biri olma özelliğini taşıyor. Note 8'in Türkiye fiyatı ise 4999 TL. Samsung yüksek olan bu rakamın etkisini azaltmak ön sipariş sürecinde bazı özel teklifler (hediyeler) sunuyor.

Galaxy Note 8, 18 Eylül itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak.

samsung galaxy galaxy note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi