Galaxy Note 8 Modelinin Fiyatı Kesinleşti

Samsung şirketi, şu zamanlarda Ağustos ayının son günlerine doğru tanıtacak olduğu iddia edilen yeni amiral gemisi modeli için yoğunlaşmış bir halde.

Galaxy Note 8 Modelinin Fiyatı Kesinleşti
Galaxy Note 8 Modelinin Fiyatı Kesinleşti Mahmut Şahan
Bu içerik 701 kez okundu.

Samsung şirketi, şu zamanlarda Ağustos ayının son günlerine doğru tanıtacak olduğu iddia edilen yeni amiral gemisi modeli için yoğunlaşmış bir halde. Galaxy S8 modeli ve de S8+ modeli ile hedeflerinin bile çok daha üstünde bir başarıya imzasını atan Güney Kore asıllı teknoloji devi, bu ivmeyi Galaxy Note 8 modeli de devam ettirmeyi istiyor. Lakin geçtiğimiz gün içerisinde ortaya çıkmış olan rapor eğer doğru ise, Samsung şirketinin aynı başarıyı yinelemesi birazcık zor diyebileceğiz. Çünkü Galaxy Note 8 modelinin fiyatı için iddia edilmiş olan rakamlar hiç bir şekilde azımsanacak çeşitten değil.

Bilinmiş olduğu üzre Samsung şirketinin 21 Nisan tarihi içerisinde satışa sunmuş olduğu Galaxy S8 modeli, Avrupa içerisinde 800 euro tutarında, Amerika içerisinde 725 dolar tutarında, ülkemizde de 3999 Türk Lirası tutarındaki etiketle raflardaki  mevcut yerini almış idi. Bu  mevcut fiyatlar bile çok yoğun bir şekilde eleştiri almışken, Galaxy Note 8 modelinin fiyatı için iddia edilmiş olan  rakamlar kullanıcılarında  hiç bir şekilde hoşuna gitmeyecek.

Çünkü geçtiğimiz gün ortaya çıkmış olan çok özel bir rapora göre, Galaxy Note 8 modelinin Avrupa'daki satış fiyatının tam olarak 999 euro tutarında olacağı iddia edilmekte. Bu belirtilen fiyatın  ise çok ciddi anlamda beklentilerin daha üstünde olduğunu belirtebiliriz. Çünkü Galaxy Note 8 modelinin  S8+ modeli  ile neredeyse kafa kafaya olması planlanmakta idi. Lakin öyle görünmekte ki Samsung şirketinin bu konuda çok değişik düşünceleri bulunuyor. Galaxy Note 8 modelinin bu kadar pahalı bir şekilde sunulması ister istemez bu telefonun satış rakamlarını da çok fazla etkileyecektir.

samsung galaxy s8 galaxy note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi